Sepet 0

Kumtel Ankastre Fırınlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1459 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Başarılı Performansa Sahip Kumtel Ankastre Fırın Modelleri

Kumtel ankastre fırın modelleri, dayanıklı yapısı ve modern tasarımıyla dikkat çeker. Mutfaklarda veya işletmelerde gömme tipinde kullanılan modeller, yemek hazırlama sürecine yardımcı olur. Kumtel ankastre fırın modelleri sayesinde eşsiz lezzetler içeren sunumlar hazırlayabilirsiniz. Kumtel ankastre fırın çeşitleri ile mutfağınızın tarzını yansıtmanız mümkündür. Dayanıklı cam kapağı ve çok raflı iç bölümü ile ön plana çıkan modeller, geniş kullanım alanına sahiptir. Bunun yanı sıra Kumtel ankastre fırın modelleri, farklı renkleri ve pürüzsüz yüzey yapısıyla kullanıcıların dikkatini çeker. Ayrıca Kumtel ankastre fırın modelleri, duvar fırını olarak da adlandırılır. Bazı Kumtel ankastre fırın ürünleri ise rustik tasarımıyla mutfaklara farklı bir hava katar. Rustik ankastre fırın modelleri, tel raf sistemi ve emaye tepsi özellikleri sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Kumtel ankastre fırınlarda yer alan tuşlar sayesinde; sıcaklık, zaman ve fan ayarları pratik şekilde yapılabilir. Kolay kullanım özellikleriyle mutfaklara stil kazandıran Kumtel ankastre fırın modelleri, diğer işlere vakit ayırmanıza da yardımcı olur. Siz de ayarlanabilir termostat ve turbo fan teknolojisine sahip Kumtel ankastre fırın modellerine Turkcell Pasaj avantajlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Güçlü İç Aydınlatmaya Sahip Kumtel Ankastre Fırın Çeşitleri

Kumtel ankastre fırın çeşitleri arasında; rustik, siyah, beyaz ve inox modeller yer alır. Üretilen modellerin teknik özellikleri birbirinden farklıdır. Kumtel ankastre fırın çeşitleri, pratik kullanışlı ve yüksek performans donanımıyla adından söz ettirir. Ayrıca Kumtel ankastre fırın çeşitleri, normal fırınlara göre daha kapsamlı pişirme modlarına sahiptir. Bunun yanı sıra Kumtel ankastre fırın çeşitleri genellikle A+ enerji sınıfı tüketim değerlerine sahiptir. Düşük tüketim değerleri ile dikkat çeken ürünler ile sevdiklerinize veya misafirlerinize eşsiz sunumlar hazırlayabilirsiniz. Fırın iç bölümünde yer alan ısı teknolojisi, yiyeceklerin lezzet ve dokusunu bozmaz. Ayrıca Kumtel ankastre fırın modellerinin güçlü iç aydınlatma fonksiyonu, yiyecekler pişerken cam bölümden görmeyi kolaylaştırır. Böylece cam kapağı açmaya gerek kalmadan yiyecekleri kontrol etmek mümkündür. Bu sayede fırının iç ısısında düşüş oluşumu engellenebilir. Siz de Kumtel ankastre fırın modellerine Turkcel Pasaj güvencesiyle hemen sahip olabilir, mutfağınızın ankastre stilini tamamlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Kumtel Ankastre Fırın Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Kumtel ankastre fırın çeşitleri ar-ge çalışmaları ve çeşitli ısı testleri sonucu üretilir. Üç kanallı ısı teknolojisine sahip modeller, yiyeceklerin pratik bir şekilde pişmesini sağlar. Fırın modellerinde aynı anda farklı yemekleri pişirmek mümkündür. Yeni nesil fırın teknolojisine sahip ürünler, yemek kokularının eve yayılmasını da engeller. Ayrıca Kumtel ankastre fırın​ modelleri, geniş iç hacmi sayesinde büyük miktarda yiyecekler hazırlamayı sağlar. Diğer Kumtel ankastre fırın özellikleri ise şu şekildedir:

  • Kumtel ankastre fırın çeşitleri, ev mutfaklarının yanı sıra endüstriyel alanda da kullanıma uygundur.
  • Genellikle 3 farklı program sayısına sahip modeller, yemek türüne göre ısıyı özelleştirme imkanıyla dikkat çeker.
  • Kumtel ankastre fırın modelleri düşük enerji tüketimi sayesinde bütçe avantajı sağlayabilir.
  • Ankastre fırınlarda yer alan turbo fan, ayarlanan ısı miktarını fırın içine eşit şekilde dağıtarak, yemeklerin homojen şekilde pişmesini sağlar.
  • Gömme kurulum tipiyle üretilen Kumtel ankastre fırın modelleri, doğru havalandırma ve kullanım sayesinde uzun yıllar keyifle yemek hazırlamanıza yardımcı olur.
  • Kumtel ankastre fırın fiyat etiketleri, modelin teknik özelliklerine göre değişebilir.

Düşük Enerji Tüketim Değeri ile Dikkat Çeken Kumtel Ankastre Fırın Modelleri

Kumtel ankastre fırın ürünleri, düşük enerji tüketim değerleri ile adından söz ettirir. Enerji tüketiminin düşük olması Kumtel ankastre fırın modellerinin, endüstriyel alanda da kullanılmasında etkilidir. A+ enerji sınıfı tüketim değerine sahip ankastre fırınlar, bütçe tasarrufu oluşturmaya yardımcı olabilir. Üretilen bazı modellerde yer alan Harr teknolojisi, enerji tüketim değerinin düşmesinde etkilidir. Harr teknolojisine sahip Kumtel ankastre fırın modellerinde iç bölümde yer alan rezistansın üstünde koruyucu tabaka bulunmaz. Bu sayede fırının ürettiği tüm ısı yemek pişirmede kullanılır. Ayrıca Harr teknolojisine sahip Kumtel ankastre fırınlarda, rezistans sökülerek temizlenebilir. Böylece biriken yemek artıkları ve kötü kokular yok edilir. Kumtel ankastre fırın modelleri düşük enerji tüketiminin yanı sıra dayanıklı materyal yapısıyla da ön plana çıkar. Dayanıklı yapıya sahip Kumtel ankastre fırın modelleri, uzun yıllar mutfaklarda kullanılabilir. Bunun yanı sıra Kumtel ankastre fırın modellerinin temizliklerinin periyodik olarak uygulanması, ürünlerin kullanım ömrünün artmasını sağlar. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Kumtel ankastre fırın çeşitleri ile misafirlerinizi lezzetiyle etkileyen yemekler hazırlayabilirsiniz.

Kolay Temizlenen Kumtel Ankastre Fırın Kullanım Alanları

Kumtel ankastre fırın modelleri kolay temizlenme özelliği ile kullanıcıların ilgisini çeker. Pürüzsüz yüzeye sahip modeller, sünger veya bez yardımıyla kolayca temizlenebilir. Ayrıca Kumtel ankastre fırın modellerinin tepsileri, yıkanabilir özelliktedir. Kumtel ankastre fırın çeşitleri; evlerde, ofislerde veya işletmelerde kullanıma uygundur. Pratik temizlenme özelliğinin yanı sıra hızlı pişirme teknolojisiyle dikkat çeken Kumtel ankastre fırın çeşitleri, birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılır. Kısa sürede eşsiz lezzetler hazırlayabileceğiniz Kumtel ankastre fırın ürünleri, mutfaklara rustik veya teknolojik hava katabilir. Ayrıca Kumtel ankastre fırınların yeni nesil teknolojik ısı özellikleri sayesinde farklı mutfaklara ait yemekleri kolayca hazırlamak mümkündür. Et, balık, tavuk gibi ürünleri kızartmak veya haşlamak için Kumtel ankastre fırınları kullanabilirsiniz. Siz de Kumtel ankastre fırın modellerine Turkcel Pasaj avantajlarıyla sahip olabilir, kalabalık aileler için farklı lezzetleri daha kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatıyla Kumtel Ankastre Fırın Çeşitlerinin Fiyatları

Kumtel ankastre fırın fiyatları, modellerin teknik özelliklerine ve renk seçeneklerine göre değişebilir. Turbo fanlı inox ve rustik tasarımlı beyaz Kumtel ankastre fırın modelleri, diğer çeşitlere göre daha yüksek fiyatlarda olabilir. Kampanya dönemlerinde Kumtel ankastre fırın modellerine uygun fiyatlarla sahip olmak mümkündür. Kumtel kalitesi ve tecrübesine sahip modeller, 2’li veya 3’lü kontrol tuşu mekanizmasıyla dikkat çeker. Mu​​tfaklarda yemek pişirme ihtiyacını karşılayan Kumtel ankastre fırın modellerinin cam kapak boyutları farklı olabilir. Ankastre fırın modellerinin cam kapakları genellikle iki katmandan oluşur. Kumtel, iki katmanlı cam panel ile fırın içinde ısı kaybı oluşmasını engellemeyi amaçlar. Bunun yanı sıra Kumtel ankastre fırın modelleri diğer ürünler ile set halinde kullanıma uygundur. Siz de Turkcell Pasaj fırsatlarını takip ederek, mutfağınıza en uygun Kumtel ankastre fırın modeline avantajlı fiyatlarla kolayca sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Kumtel Ankastre Fırın Modellerinin Camları Yüksek Isıya Karşı Dayanıklı mı?

Kumtel ankastre fırın modellerinin camları yüksek ısı ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca cam bölüm fırın ısısının dışarı iletilmesini engeller.

Kumtel Ankastre Fırın Modellerinin Ölçüleri Aynı mı?

Kumtel ankastre fırın ölçüleri, modellerin teknik özelliklerine ve tasarımlarına göre farklılık gösterir. Ankastre fırınlar genellikle standart ölçülere sahip olmasına rağmen, mutfak alanındaki raf ölçüleri hakkında bilgi sahibi olmak doğru ürün seçimi için yardımcı olabilir.

Kumtel Ankastre Fırın Çeşitlerinin Ağırlığı Ne Kadar?

Kumtel ankastre fırın modellerinin ağırlık değerleri yaklaşık 35-40 kilogram arasındadır. Modellerin teknik özellikleri, cam kalınlığı ve turbo fan bölümleri ürün ağırlığı üzerinde etkilidir.

Daha Fazla