Wizarding World Harry Potter Lisanslı Gryffindor Şifreli Günlük

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

JUNOO E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-138688

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sırlarınızı Parolanız ile Saklayın

Harry Potter lisanslı Gryffindor şifreli günlük, sadece sizin belirlediğiniz parola ile açılır. Böylece gizli yazılarınıza ve notlarınıza sizden başka kimse erişemez. Üstelik defterin altındaki gizli bölmede küçük eşyalarınızı da saklayabilirsiniz!

Kendi Sesinizle Fat Lady Tablosunu Kilitleyin

Günlüğün kapağında Hogwarts Kalesi'nin yedinci katında bulunan ve Gryffindor Kulesi'nin girişini koruyan Fat Lady tablosu yer alır. Filmde, öğrenciler Gryffindor Ortak Salonu`na girmek için oluşturduğu parolayı ona söylemelidir. Siz de kendi sesinizi kaydedip çok gizli şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Gizli Şifrenizi Oluşturun

2 tuşa aynı anda basılı tutarak “Password?” sorusunu bekleyip daha sonra aynı şifreyi 4 kere söylemeniz yeterlidir. Böylece kilitli günlük sadece sizin sesinizle ve gizli şifrenizle açılır.

Tükenmez Günlük!

İçinde 100 sayfalık çizgili A5 kağıt defter bulunur. Bu defter bittikten sonra yerine kırtasiyeden aldığınız A5 formatlı yeni defterinizi koyabilirsiniz.

Özellikler

  • 4x AA Pil ile Çalışır.
  • 6 Yaş Üzeri için Uygundur.
  • Ürün Ağırlığı: 560 gr.
  • Warner Bros.`un Resmî Lisanslı Ürünüdür.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.