Pixio Mini Safari İnteraktif Mıknatıslı Manyetik Blok Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uygulama Destekli Yeni Nesil Manyetik Blok

Pixio manyetik blok tasarımlarını iOS ve Android aplikasyonları üzerinden üç boyutlu olarak görebilir, tasarımları eliniz ile çevirip istediğiniz açıdan bakabilir ve kolayca yapabilirsiniz.

Red Dot Design Tasarım Ödüllü

Pixio Mini Safari serisinin içinde birbirinden farklı  karakterler vardır. Her biri, çok çeşitli geçmişlere, mesleklere ve yeteneklere sahip figürlerdir. Koleksiyonunuza yapılan bu eklemeler, keşfetmesi heyecan verici, inşa etmesi kolay ve unutulması imkansız tasarımlardır.

Özel Karakterler

Bu serideki setler, 137 parça içerir ve içinden çıkacak karakterler benzersizdir. Aynı zamanda Pixio Mini Safari serisindeki karakterlerin her biri, sizin için özel olarak üretilir. Bunun için tüm karakterleri toplayarak kendi Pixio evreninizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca hayal gücünüzü kullanarak da farklı tasarımlar oluşturabilir ve böylelikle herkese meydan okuyabilirsiniz.

Çoklu Tasarım

Pixio Mini Safari, bir küpü 8x8x8 mm büyüklüğünde olan ve 6 mıknatıs içeren manyetik bloklardan oluşur. Mıknatısların birbirlerine yapışma gücü sayesinde diğer bir manyetik küple her yüzeyinden eşleşebilir ve yaratıcılığınızı göstermenize olanak verir. Ayrıca, Pixio paketlerinin içinden çıkan kodu uygulamaya yazarak elinizdeki parçalardan neler yapabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz. 

Özellikler 

  • 6 yaş üzeri için uygunluk
  • 137 parça
  • Avrupa standartlarına göre tasarım
  • 6 farklı renkte blok
  • Çevre güvenliği standartlarına uygunluk
  • Pixio App ile eşleşme

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİNİ SAFARİ İNTERAKTİF MIKNATISLI MANYETİK BLOK OYUNCAK
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
1 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİXİO
Henüz yorum yok