Pixio Mini Dinos İnteraktif Mıknatıslı Manyetik Blok Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Uygulama Destekli Yeni Nesil Manyetik Blok

Pixio manyetik blok tasarımlarını iOS ve Android aplikasyonları üzerinden üç boyutlu olarak görebilir, tasarımları eliniz ile çevirip istediğiniz açıdan bakabilir ve kolayca yapabilirsiniz.

Red Dot Design Tasarım Ödüllü

Pixio Mini Dinos serisinin içinde birbirinden farklı  karakterler vardır. Her biri, çok çeşitli geçmişlere, mesleklere ve yeteneklere sahip figürlerdir. Koleksiyonunuza yapılan bu eklemeler, keşfetmesi heyecan verici, inşa etmesi kolay ve unutulması imkansız tasarımlardır.

Özel Karakterler

Bu serideki setler, 80 parça içerir ve içinden çıkacak karakterler benzersizdir. Pixio Mini Dinos serisindeki karakterlerin her biri, sizin için özel olarak üretilir. Tüm karakterleri toplayarak Pixio evreninizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca hayal gücünüzü kullanarak farklı tasarımlar oluşturabilir ve herkese meydan okuyabilirsiniz.

Çoklu Tasarım

Pixio Mini Dinos, bir küpü 8x8x8 mm büyüklüğünde olan ve 6 mıknatıs içeren manyetik bloklardan oluşur. Mıknatısların birbirlerine yapışma gücü sayesinde diğer bir manyetik küple her yüzeyinden eşleşebilir ve yaratıcılığınızı göstermenize olanak verir. Ayrıca, Pixio paketlerinin içinden çıkan kodu uygulamaya yazarak elinizdeki parçalardan neler yapabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz. 

Özellikler 

  • 6 yaş üzeri için uygunluk
  • 80 parça
  • Avrupa standartlarına göre tasarım
  • 4 farklı renkte blok
  • Çevre güvenliği standartlarına uygunluk
  • Pixio App ile eşleşme

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİNİ DİNOS İNTERAKTİF MIKNATISLI MANYETİK BLOK OYUNCAK
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
1 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİXİO
Henüz yorum yok