Pixio Abstract Retrofuturism İnteraktif Mıknatıslı Manyetik Blok Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

JUNOO E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-138688

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uygulama Destekli Yeni Nesil Manyetik Blok

Pixio manyetik blok tasarımlarını iOS ve Android aplikasyonları üzerinden üç boyutlu olarak görebilir, tasarımları eliniz ile çevirip istediğiniz açıdan bakabilir ve kolayca yapabilirsiniz.

Red Dot Design Tasarım Ödüllü

Geçmişle gelecek arasındaki boşluğu kaplayan Pixio blokları vardır ve bunların adı Retrofuturism`dir. Retrofuturism seti ile yeni bir dünyanın nasıl görüneceğini hayal edebilirsiniz.Retrofuturism seti beyaz, gri, sarı ve turuncu renkleri içerir.

Rengarenk Pixio Dünyasına Adım Atın

Bu yumuşak, zengin ve akıcı renk paleti, doğal olan her şeyi sevenler içindir. Pixio Abstract Retrofuturism ile soyut 3D modeller oluşturmak, düşüncelerinizi düzene sokmanın ve yaratıcı dürtünüzü uyandırmanın farklı bir yoludur. Ayrıca, dilerseniz diğer Pixio setlerinden Pixio blokları ekleyerek renkli dünyanızı sonsuza kadar genişletebilirsiniz.

Çoklu Tasarım

Pixio Abstract Retrofuturism, bir küpü 8x8x8 mm büyüklüğünde olan ve 6 mıknatıs içeren manyetik bloklardan oluşur. Mıknatısların birbirlerine yapışma gücü sayesinde diğer bir manyetik küple her yüzeyinden eşleşebilir ve yaratıcılığınızı göstermenize olanak verir. Ayrıca, Pixio paketlerinin içinden çıkan kodu uygulamaya yazarak elinizdeki parçalardan neler yapabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz.

Özellikler

  • 6 yaş üzeri için uygunluk
  • 60 parça
  • Avrupa standartlarına göre tasarım
  • 4 farklı renkte blok
  • Çevre güvenliği standartlarına uygunluk
  • Pixio App ile eşleşme

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.