Pixio Abstract Amphibio İnteraktif Mıknatıslı Manyetik Blok Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Uygulama Destekli Yeni Nesil Manyetik Blok

Pixio manyetik blok tasarımlarını iOS ve Android aplikasyonları üzerinden üç boyutlu olarak görebilir, tasarımları eliniz ile çevirip istediğiniz açıdan bakabilir ve kolayca yapabilirsiniz.

Red Dot Design Tasarım Ödüllü

Pixio Abstract Amphibio gücünü sudan alır. Pixio Abstract Amphibio kutusunda beş renk bulunur: mavi, açık mavi, turkuaz, açık yeşil ve yeşil.

Rengarenk Pixio Dünyasına Adım Atın

Bu yumuşak, zengin ve akıcı renk paleti, doğal olan her şeyi sevenler içindir. Pixio Abstract Amphibio ile soyut 3D modeller oluşturmak, düşüncelerinizi düzene sokmanın ve yaratıcı dürtünüzü uyandırmanın farklı bir yoludur. Ayrıca, dilerseniz diğer Pixio setlerinden Pixio blokları ekleyerek renkli dünyanızı sonsuza kadar genişletebilirsiniz.

Çoklu Tasarım

Pixio Abstract Amphibio, bir küpü 8x8x8 mm büyüklüğünde olan ve 6 mıknatıs içeren manyetik bloklardan oluşur. Mıknatısların birbirlerine yapışma gücü sayesinde diğer bir manyetik küple her yüzeyinden eşleşebilir ve yaratıcılığınızı göstermenize olanak verir. Ayrıca, Pixio paketlerinin içinden çıkan kodu uygulamaya yazarak elinizdeki parçalardan neler yapabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz

Özellikler

  • 6 yaş üzeri için uygunluk
  • 60 parça
  • Avrupa standartlarına göre tasarım
  • 5 farklı renkte blok
  • Çevre güvenliği standartlarına uygunluk
  • Pixio App ile eşleşme

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ABSTRACT AMPHİBİO İNTERAKTİF MIKNATISLI MANYETİK BLOK OYUNCAK
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
1 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİXİO
Henüz yorum yok