Sepet 0

Silverlit Oyuncak Bebekler Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2752 Ürün)
Sırala
Temizle

Eğlenceyi Yepyeni Bir Boyuta Taşıyan Silverlit Oyuncak Bebekler

Silverlit oyuncak bebek çeşitleri, kendi stilini oluşturmak isteyen ve yaratıcılığını konuşturmak isteyen çocukların favori oyuncağıdır. Magicurl özellikli saçlara sahip bebekler, 2021 en iyi kız bebek oyuncak kategorisi finalisti olmuştur ve bu oyuncaklar dünya üzerindeki sayısız çocuğun tasarım hünerlerine katkıda bulunur. Dikkat çekici renklere ve tasarıma sahip Curli Girls bebekleri çocuğunuza hediye ederek hayal dünyasını canlandırabilirsiniz.

Büyük Eğlence Sunan Silverlit Oyuncak Bebekler ile Çocuklarınızın Hayal Dünyasını Canlandırın

Silverlit oyuncak bebek çeşitleriyle çocuğunuza yeni bir oyun arkadaşı hediye edebilirsiniz. Curli Girls oyuncaklar, çocuğunuzun oyun saatlerine eşlik ederken yaratıcı kaslarını geliştirmeye destek olur ve hayal gücünü artırır. Çocuklar, bebekler ile oynadığında duyguları ve hayatı daha kolay anlamaya başlar.

Oyuncak bebeğe giysi giydirmek, saçını taramak, sarılmak, şefkat ve ilgi göstermek gibi becerileri kazanarak hayata dair yeni bir şeyler öğrenirler. Silverlit Curli Girls bebekler, buna tasarım becerilerini ekleyerek eğitici oyun saatleri sunar. Çocuğunuza doğum gününde 2’li Silverlit oyuncak bebek hediye ederek eğlenirken öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuz, oyuncak bebekleriyle konuşarak etkileşime geçtikçe dil gelişiminin desteklendiğine tanık olabilirsiniz. Çocuğunuzu oyuncak bebeğine hikâye anlatması ve onunla konuşması konusunda teşvik edebilirsiniz. Bebekler, akıllı oyuncaklar kategorisindedir ve zaman içinde çocukların kelime dağarcığının gelişmesine yardımcı olur. Ayrıca bu, çocuğunuzun güvenlik ve sakinlik duygusu sağlamasını da destekler.

Silverlit Bebekler ile Farklı Tasarımlara Yer Verin

Silverlit oyuncak bebek renkleri ve dikkat çekici tasarımlarıyla kız çocuklarını heyecanlandıracak özelliğe sahiptir. Magicurl bebeklerin saçları, çocukların bebeğe istediği şekli verebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu özelliğe göre çocuğunuz oyuncağın saçını; uzatabilir, kıvırcıklaştırabilir ya da saça sıkı bukleler verebilir. Aynı şekilde bebeğin saçına aksesuar ekleyebilir ve böylece yaratıcılığını ortaya koyabilir.

Silverlit oyuncak bebek çeşitlerinde saçları kıvırcıklaştırmak için çekip tutmanız, sonrasında ise serbest bırakmanız yeterlidir. Anında saçların kıvırcık şekle büründüğünü görebilirsiniz. Buradaki ana detay, saçın ne kadar çekilirse o kadar kıvırcık olduğudur. Yani çocuğunuz farklı çekme oranlarıyla her seferinde değişik saç modelleri elde edebilir.

Silverlit bebeklerden birini satın alarak çocuğunuzun tasarım yaparak içindeki motivasyonu ortaya çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Renkli ve ilgi çekici saçlar çocuğunuzun ilgisini çekecek ve kendi hâllerinde oyun kurma yeteneklerini artıracaktır. Saç tasarımı ile çocuğunuzda yaratıcı tercih yapma yeteneğinin ve kendi kararlarını verme konusunda özgüvenlerinin geliştiğini görebilirsiniz.

Kaliteli Malzemelerden Oluşan Silverlit Oyuncak Bebekler ile Dayanıklı Kullanım

Silverlit marka oyuncak bebeklerde kullanılan malzemeler, çocuğunuzun sağlığı ve güvenliği göz önüne alınarak tercih edilmiştir. Birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilen oyuncaklar, aynı zamanda uzun süre kullanılabilir. Dayanıklı yapıya sahip Silverlit oyuncak bebek çeşitlerinde kullanılan boyalar ve plastikler, çocuk dostu standartlara uygun özelliktedir.

Silverlit oyuncak bebek çeşitleri, çocukların sık vakit geçireceği göz önüne alınarak dayanıklı malzemelerden tasarlanmıştır. Çocuğunuza, Curli Girls bebeğin saçına şekil verdikten sonra saçları ılık suya daldırması gerektiğini ve bunu düzenli olarak yapmasını önerebilirsiniz. Böylece oyuncak bebeğin ömrünü uzatabilir ve çocuğunuzun bebeği daha uzun süre kullanarak yaratıcılığına katkıda bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Oyun Arkadaşı: Silverlit Bebekler ile Çocuklara Eğlenceli ve Öğretici Deneyimler

Çocuğunuza Silverlit oyuncak bebek kullanımıyla yeni bir oyun arkadaşı hediye edebilirsiniz. Evin küçüğüne armağan ettiğiniz bu bebek, çocuğunuzun yeni oyun arkadaşı olabilir ve zaman içinde onunla duygusal bağ kurduğuna tanık olabilirsiniz. Silverlit oyuncak bebekler, çocukların kolayca etkileşime geçtiği ve duygusal gelişim sağladığı ürünlerdir.

Silverlit oyuncak bebek ile oynamaya başlayan çocuğunuzda zaman içinde empati duygusunu geliştiğini görebilirsiniz. Akıllı bir oyun arkadaşı olan Silverlit bebek, çocuğunuzun sorumluluk ve sevgi gibi kavramlara algısının açılmasını da destekler. Ayrıca kurulan oyunlar, çocuğun sosyal becerilerine de katkıda bulunur. Düzenli olarak oyuncak bebekle vakit geçiren bir çocuk; paylaşma, iletişim kurma ve iş birliği yapma gibi sosyal becerileri kazanabilir.

Silverlit oyuncak bebek özellikleriyle çocukların tasarım yeteneğine katkıda bulunmayı hedefler. Normal şartlarda oyuncak bebek ile oyun kuran çocukların yaratıcılığı ve hayal gücü gelişim gösterir. Buna Silverlit ürünlerinin tasarımsal özellikleri eklendiğinde çocuğunuzun becerilerine katkıda bulunmak oldukça kolaylaşır.

Evin küçüğü için akıllı bir oyun arkadaşı olan bebek, tasarım özelliklerinin sunduğu katkıların yanı sıra senaryo oluşturma konusunda da faydalıdır. Çocuğunuz vaktinin büyük çoğunluğunu oyuncak bebek ile geçirdiği için zaman içinde rol canlandırma, hikâye kurma ve kendi dünyasını yaratma gibi becerilerini geliştirmeye başlar.

Gelişim için Özel Tasarım: Silverlit Oyuncak Bebekleri ile Çocukların Yeteneklerini Destekleyin

Çocuğunuza, 3’lü Silverlit oyuncak bebeklerin her birine ayrı bir saç şekli yapabileceğini söyleyebilirsiniz. Ayrıca ürün içeriklerinde bulunan saç maşası ve aksesuarları çocuğunuza sunabilir ve hayal gücünü kullanarak yeteneklerini ortaya çıkarmasını destekleyebilirsiniz. Renkli boncuk ve tokalar, çocukların iç dünyasını canlandırırırken kendi yorumlarını katmalarına destek olur. Zaman zaman çocuğunuza farklı saç stilleri konusunda öneri vererek aranızdaki bağı güçlendirmeyi de düşünebilirsiniz.

Birlikte yaptığınız saç tasarımından sonra yeni bir model denemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bebeğin saçlarını ılık suya daldırmak. Burada kısa bir süre bekledikten sonra saçların sihirli bir şekilde eski hâline ve doğal tarzına döndüğünü görebilirsiniz. Suda bekletme döngüsünü dilediğiniz kadar yapabilir ve sonrasında yeni stiller denemesi için çocuğunuzu cesaretlendirebilirsiniz.

Renkli Tasarımlar Sunan Silverlit Oyuncak Bebekleri ile Her Çocuğa Hitap Eden Eğlence

Silverlit, her çocuğun ilgi ve ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilincinde oyuncak tasarlar. Ürün yelpazesinde bulunan bebekler ise her çocuğun kendine uygun bir şeyler bulabileceği, farklı ilgi alanlarına hitap eden oyuncaklardan oluşur. Dikkat çekici renklere sahip Silverlit oyuncak bebek çeşitleri, çocuğunuzun görsel algı ve tanıma yeteneklerine de katkıda bulunur. Farklı renkleri tanıyan çocuklar, ayırt etme ve eşleştirme gibi görsel becerilere sahip olabilir.

Renkli tasarımlarıyla dikkat çeken Silverlit bebekler, çocukların motor becerilerine de katkıda bulunur. Bakım vermek, taşımak, giydirmek ve oynatmak gibi birçok aktivite, çocuğunuzun motor gelişimini desteklerken eğlenmesini sağlar. Ayrıca bu oyuncakların farklı renklere sahip olması, çocuğun zihinsel uyarımını artırarak düşünce gelişimine katkıda bulunur.

Gelişimi Destekleyen Silverlit Oyuncak Bebekler Turkcell Pasaj’da!

Silverlit oyuncak bebek çeşitleriyle evin küçüğünü mutlu etmenin farklı yollarını keşfedebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuza; yaratıcılık, el- göz koordinasyonu, hayal kurma, problem çözme, görsel algı ve tanıma gibi becerileri kazandırabilirsiniz. Silverlit marka bebeklerle oynamak, çocuğunuza bakım verme, düzenleme ve sorumluluk gibi duyguları da aşılar. Bir bebekle sürekli olarak ilgilenmek, çocuğunuzun günlük rutin konusunu anlamasına ve bunları takip etmesine katkı sağlar.

Silverlit oyuncak bebek çeşitleri, farklı renkleriyle çocukların problem çözme yeteneğini de destekler. Çocuklar, farklı renklerle karşılaştıklarında parçaları bir araya getirme ve birbirinden ayırt etme gibi basit problemleri çözmeyi öğrenir ve bunu yaparken el- göz koordinasyonu da kazanırlar. Aynı zamanda çocuklara geniş bir iletişim becerisi kazandıran Silverlit oyuncak bebek fiyatı ise erişilebilir özelliktedir. Oyuncağı hemen şimdi satın alabilir ve Turkcell Pasaj’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasını keşfedebilirsiniz.

Daha Fazla

​​