Maisto Tech Cyklone Drift 82293 Uzaktan Kumandalı Motosiklet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Cyklone Drift Motosiklet ile Muhteşem Bir Deneyime Hazır Olun! 

Dünyaca tanınan markalar arasında yer alan  Maisto, uzaktan kumandalı araç modelleriyle her çocuğun hayalini süslemekle kalmıyor, çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine de katkı sağlıyor. Detaylı tasarıma sahip Cyklone Drift modeli,  keskin dönüşleri ve göz alıcı tasarımıyla herkesi büyüleyecek.

Eşsiz Tasarım

Maisto Cyklone motosikletleri, bir bilim kurgu aksiyon gerilim filminden yeni çıkmış gibi görünüyor. Süper drift özelliği ile 360 derece dönebilen Maisto Cyklone Drift ile çocuğunuz yolları toza dumana katar. 

Süper Drift Özelliği

2.4 GHz uzaktan kumandası ile Cyklone Drift ile drift atmak çok daha kolay. Mükemmel ışık efektleri ile gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. Cyklone Drift, sürüş sırasında yanan far LED ışıklarına sahiptir. Bu sayede drift yapabilir ya da hayal edebileceğiniz çeşitli çılgın numaraları sergileyebilirsiniz.

Özellikler

5 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Piller:

  • Şarj edilebilir Li-ion batarya (dahildir)
  • Kumanda 2 x AA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • USB şarj kablosu x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.