Maisto Tech Porsche 918 Spyder 81249 Uzaktan Kumandalı Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzaktan Kumandalı Araba ile Muhteşem Bir Deneyime Var mısınız?  

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araba modelleriyle her çocuğun hayalini süsler. Bunun için gerçek araçlara bağlı kalınarak ölçekleri ( 1/14 ) küçültülmüş orjinal lisanslı ürünler üretir. Ayrıca araç modelleriyle çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine katkı sağlar. 

Full Fonksiyon Kumanda ile Kontrol Tam Olarak Elinizde!

Otomobilin titreşimini azaltan yüksek kaliteli alaşım ve plastik malzeme kullanılmıştır. Full fonksiyonlu (ileri-geri, sağ-sol) ve ayrıntılı tasarım özelliklerine sahip olan Porsche 918 Spyder uzaktan kumandalı araba, gerçeğiyle neredeyse benzer  kauçuk lastikler, detaylı jantlar ve bağımsız süspansiyon sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede yanan farları ile yollarda çok havalı gözükeceksiniz!

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Araç, orijinal boyutunun 1:14 oranında küçültülmüş halidir.
Piller:

  • Araç 6 x AA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.