K'NEX Lunar Launch Roller Coaster Set 51425

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

K’NEX ile Zamanı Yönetmek Artık Bizim Elimizde!

K'NEX ürünleri çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir. K’NEX Hayal gücünü, el-göz koordinasyonunu ve problem çözme yeteneğinin gelişmesini sağlar.
Ürün içinden çıkan planlar haricinde, K'NEX parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak kendilerine özgü muhteşem tasarımlar ve modeller inşa edilebilir.

K'NEX Lunar Launch Roller Coaster Set

Ayak pedalına basarak basınçlı hava ile coaster aracınızı fırlatılan, aracın hızla yol alırken yaptığı akrobatik hareketleri izleyin.
Yol boyunca yer alan gezegen temalı grafikler, çocukların heyecanının daha da üst boyutlara çıkmasını sağlar. Çocukları hayal gücünü daha da gerçekçi yaşatmak için uzay gemisi tasarımına sahip bir coaster araba yer alıyor.

Heyecan Verici Eğlence Parkı

607 adet K'NEX parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayal düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır. K'NEX Lunar Launch Roller Coaster inşası tamamlandığında 114 cm uzunluğa ulaşır.
Setin içinde yer alan parçaları kullanarak 2 farklı Roller Coaster tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir).

Özellikler

  • 9 Yaş ve Üzerindeki Çocukların Oynaması İçin Uygundur.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet Fırlatma Mekanizması
  • 1 Adet Coaster Aracı
  • 607 Adet K'NEX Parçası
  • Yapım Kılavuzu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.