K'NEX Looping Light-Up Roller Coaster (Motorlu) 51455

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

K’NEX ile Zamanı Yönetmek Artık Bizim Elimizde!

K'NEX ürünleri çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir. K’NEX Hayal gücünü, el-göz koordinasyonunu ve problem çözme yeteneğinin gelişmesini sağlar.
Ürün içinden çıkan planlar haricinde, K'NEX parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak kendilerine özgü muhteşem tasarımlar ve modeller inşa edilebilir.

Geceleri Işıl Işıl Parlayan K'NEX Looping Light-Up Roller Coaster

Karanlıkta muhteşem parkurun parladığını görün, aracı raylarda hareket ettirmek için motoru çalıştırın ve gecenin karanlığında parıltılı bir izler bırakarak ışık saçan roller coaster aracın baş döndürücü hareketlerini izleyin. 448 adet K'NEX parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayal düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Heyecan Verici Eğlence Parkı

K'NEX Looping Light-Up Roller Coaster inşası tamamlandığında 81 cm uzunluğa ulaşır. Coaster aracınız hızla yol alırken yaptığı akrobatik hareketleri izleyin. Tüm yol boyunca karanlıkta ışıldayan raylar ve araç, çocukların heyecanının daha da üst boyutlara çıkmasını sağlar.

Özellikler

  • Motorun çalışması için 2 AA pil gereklidir. Piller Kutuya Dâhildir Değildir.
  • Araç ise 3 adet LR41 pil ile çalışmaktadır. Piller Kutuya Dâhildir.
  • 9 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet Motor
  • 1 Adet Coaster Aracı
  • 448 Adet K'NEX Parçası
  • Yapım Kılavuzu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.