Gaga Yayınları Akıl Oyunları Dikkat Geliştirme Seti (4-6 Yaş)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akıl Oyunları Dikkat Geliştirme Seti (4-6 Yaş)

Okul öncesi dönemi (4-6 yaş aralığı) çocukların kendi başına iş görebilme, seçimlerini yapabilme, yeterlilik ve becerilerini geliştirmeyle uğraşma dönemidir.
Bu becerileri gerçekleştirirken de en çok gereksinim duyacağı şey dikkat ve odaklanmadır.

Daha küçük yaşlarda bir çocuğa yemek yedirmek ve altını değiştirmek için çizgi film izletilmesi veya bir oyuncak vererek dikkatinin dağıtılması sağlanır. Bu yapılan davranış sonucunda çocuğun odak noktasının saptırılması, o an ebeveynin işini kolaylaştırıyor gibi görünse de ilerleyen zamanda çocuğun dikkat dağınıklığına ve odaklanma sorunu yaşamasına sebep olacaktır.

Dikkat ve odaklanmanın çocuğun kişisel gelişimi ve yeterliliklerinin artması için bu denli önemli olduğu bilinci ile Gaga Yayınları tarafından çıkartılan Akıl Oyunları Dikkat Geliştirme Seti’nde 4-6 yaş arası çocuklarda hem görsel hem de işitsel dikkat artırımına odaklı aktivitelere bolca yer verilmiştir. Yine aynı hedef doğrultusunda bu yaş aralığındaki çocuklara uygun kodlama etkinliklerine  (bu aktiviteler de dikkat ve odaklanmayı gerektirmektedir) de yer verilmiştir. Bunlara ek olarak, çocukların el becerilerini geliştirmeleri ve yaparak, deneyerek öğrenmelerini sağlamayı hedefleyen stem etkinlikleri sette yer almaktadır. Son olarak belirli aralıklarla ve sayfada verilen aktivitelerle bağlantılı olan “ilginç bilgiler” notları, çocukların genel kültürlerini artırma amaçlıdır.

Arzu edilirse sınıf ortamında öğretmen gözetiminde, istenirse ebeveynlerin yardım ve gözetiminde evde yapılabilecekleri bir settir.
İşitsel aktiviteler için yönergeyi ebeveynin ya da öğretmenin okuması ve çocuğun yönergeye göre etkinliği yapması beklenmektedir.
Aktiviteler tasarlanırken azdan çoğa, kolaydan zora, basitten karmaşığa doğru gidecek şekilde planlanmıştır.
İlk kitapla birlikte gelişmeye başlayan dikkat ve odaklanma becerilerinin ikinci ve üçüncü kitapta artarak devam etmesi hedeflenmektedir.

  • 3 kitaptan oluşan “Akıl Oyunları Dikkat Geliştirme Seti”
  • Her kitabın 80 sayfadan oluştuğu set toplam 240 sayfadır.
  • 100 gram 1. Hamur kağıda basılmıştır.
  • Kapakları 230 gram bristol kağıt üzerine kısmi laklıdır. 
  • Renkli ve dikkat çekici kapakları bu yaş aralığına hitap eder şekilde tasarlanmıştır.
  • İçeriğinde kullanılan görseler çizerimiz tarafında tasarlanmış özgün çizimlerdir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.