Fisher Price Clipimals Gkc49 Emzik Tutacağı Arkadaşlar

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KADİR DERİN-150867

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

KADİR DERİN-150867

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Emziklerle Uyumlu Standart Tasarım

Geniş bölmeleri sayesinde çoğu emzikle uyumludur. Emzik tutacağı da birçok emziğe sığar ve rahat bir kullanım sunar. Pelüş olduğu için çamaşır makinesinde ya da elde rahatlıkla yıkanabilir.

Sevimli Hayvanlar Emzik Klipsi

Çok yönlü kullanım avantajıyla öne çıkan Fisher Price Clipimals, klipsi sayesinde emzikleri güvenli bir şekilde muhafaza ederken yumuşak hayvan figürleriyle bebeğinize eşlik eder.Bebeğinizin favori emziğinin temiz kalmasını sağlayan ve kullanılmadığı zamanlarda yere düşmesini önleyen Clipimals, klipsi ile her zaman elinizin altında olabilir. Gizli cepleri sayesinde emzikleri yerden ve tozdan uzak tutabilir, bebeğinizin pelüş oyuncakla oynamasına izin verebilirsiniz.

Sarılmak için İdeal Boyut

Emzik tutucu olarak kullanılmadığı zamanlarda seyahatlerde veya evde bebekleriniz için iyi bir uyku arkadaşıdır. Boyutları ve yumuşaklığı sayesinde uyku esnasında bebeklerinize eşlik eder ve güven verir.

Lama ve Su Samuru ve Tembel Hayvan

Üç farklı hayvan figüründen oluşan pelüş emzik tutucu, bebeğinizin sevebileceği yumuşaklıkta ve görünümdedir. Bebeklerin kıyafetine ya da bakım çantasına rahatlıkla tutturulabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FISHER PRICE CLIPIMALS GKC49 EMZİK TUTACAĞI ARKADAŞLAR
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
FİSHER PRİCE
Henüz yorum yok