Clementoni Baby Uyku Arkadaşı Tavşan

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Diş Kaşıma Fonksiyonu

Bebeklerin temasına uygun malzemelerden yapılan Clementoni uyku arkadaşı tavşan figürünün yanı sıra diş kaşıyıcı bir aksesuara sahiptir. Tavşan ile hem uykuya dalabilir hem de ilk dişlerini test edebilir. Ayrıca bebeğiniz diş çıkarma esnasında kaşınan diş etlerini kendisine zarar vermeden kaşıyabilir.

Sarılmak için İdeal Ölçüleri

Yaklaşık 30 cm uzunluğuna sahip tavşan oyuncak ince yapısı ile bebeklerin sarılabileceği boyutlara sahiptir. Fazla yer kaplamaz ve bebeğinize güven verir.

Hipoalerjenik Kumaş Özelliği

Clementoni sarılma kumaş tavşanı hipoalerjenik elyaftan üretilmiştir. Elyafın bir diğer özelliği ise yumuşak ve bebeklerin cildine uygun formda olmasıdır.

Bakım ve temizlik Kolaylığı

Pelüş kumaş ve yumuşak plastikten yapılan Clementoni uyku arkadaşı hassas yıkama programlarında ya da elde rahatlıkla yıkanabilir. Pelüş kumaş olduğu için lekelere direnç gösterir ve uzun süre formunu korur.

Kokuları Hapseder ve Anne Sıcaklığı Sağlar

Pelüş kumaş kokuyu emen özel ipliklere sahiptir ve bu sayede sevimli tavşan kokuyu hapseder. Böylece bebeğiniz gece kokunuzu hala alabilir ve kendini güvende, sakin hissederek uykuya dalabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CLEMENTONİ BABY UYKU ARKADAŞI TAVŞAN
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
CLEMENTONI
Henüz yorum yok