Capsule Chix Ram Rock Sürpriz Paket 59203

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Capsule Chix İle Baştan Sona Kendi Moda Bebeğini Tasarla!

Her zaman şık görünen, baş döndüren Capsule Chix ile stilin sizi şaşırtmasına izin verin! Çocuğunuzun; el becerilerinin, yaratıcılıklarını, kendi tasarımlarını ortaya çıkararak özgüven kazanmalarına ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Geleceğin Moda Dünyasına Hoş Geldiniz…

Model bebeklerinizin saçını, yüzünü, üst gövdesini, alt gövdesini, ayakkabılarını, aksesuarlarını ve hatta ellerini kendi tarzınıza göre özelleştirin. 14 eklem noktasıyla, kendi oluşturduğun bebeğinin Capsul Chix bebek standında dilediğin gibi poz vermesini sağla.Sürpriz kapsülü çıkarmak için paketin önündeki stil düğmesini çevirmeniz yeterli. Her kapsül gardırobunuza yeni bir ekleme yapar!

Özellikler

  • 6 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalı ve yetişkin gözetimde kullanılmalıdır. 

Kutu İçeriği 

  • 5 x Kapsül 
  • 1 x Bebek 
  • 1 x Bebek Aksesuarı 
  • 1 x Bebek Standı 
  • 1x Kitapçık

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.