Tommee Tippee TT42323651 Elektrikli Sterilizatör

4,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Sterilizasyon İşlemi

Çocuğunuzun hassas bağışıklık sistemini korumak için biberon ve emzikleri sterilize etmenin yolu Tommee Tippee’den geçer. Hızlı sterilizatör ile vakitten tasarruf edebilirsiniz.

Mikropları %99.9 Oranında Öldürür

Gözle görülmeyen mikrop ve bakterileri ortadan kaldırırken, biberon, emzik gibi eşyaları da zarar vermeden temizler. Buharın gaz yapısı sayesinde suyla yıkarken ulaşamayacağınız en ince detaylara bile girer ve mükemmel bir sterilizasyon sağlar.

Pratik Biberon Temizleme

İçine konulan bebek mama tabakları, kaşıkları, biberon ve emzik gibi eşyaları yaklaşık 5 dakika içinde tamamen temizler. Üstün temizleme gücü ile birden fazla eşya aynı anda hijyene kavuşturur. Kapağı kapalı olduğu zaman, yaklaşık 24 saat boyunca içerisindekileri steril tutmaya devam eder.

Ergonomik ve Kompakt

Küçük tasarımı ile evinizde az yer kaplar ve kendine özel bir alana ihtiyaç duymaz. Kompakt ve ergonomik tasarımına rağmen, katlı tepsi sistemi sayesinde, sıralı olarak birçok bebek beslenme eşyasının aynı anda temizliğini sağlar. Sterilize etmek ve kurutmak için iki tepsi kullanabilirsiniz.

Biberon ve Emzikler için İdeal

Her ebeveynin çocuğu için kullandığı göğüs pompası, emzik, biberon gibi eşyaların tasarımı ve boyutu farklı olabilir. Geniş hacmi sayesinde 6 adede kadar biberon koyma kapasitesine sahip Tommee sterilizatör, çocuğunuz için her daim en iyisini sunar.

Şık Tasarıma Sahip

Modern görünümlü, oval kenarlı ve mat bir yüzeye sahip olan sterilizatör, evin istediğiniz köşesine konulabilir. İster mutfak ister bebek odasına yerleştirin, şık tasarımıyla dekorasyonunuzu bozmaz.

Kolay Kullanım Sağlar

Pratik ve anlaşılır kontrol tuşları sayesinde, oldukça kolay bir şekilde kullanabilir, bebeğinizin mama ürünlerini, gece ve gündüz mikroplardan arındırabilirsiniz.

Her Ebeveynin İhtiyacı

Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için önemli olan hijyeni sağlamanın yolu, sterilizasyondan geçer. Her anne ve baba, çocuğun beslenme ürünlerini kusursuz temizlemek için Tommee Tippee’i tercih ediyor!

Özellikler

  • Elektrikli sterilizatör haznesi
  • Kurutma ve buhar tepsisi
  • Raflı sistem
  • %99.9 oranında başarı
  • 6 biberonluk geniş hazne
  • Mat görünümlü, yumuşak kenarlı şık tasarım
  • 5 dakikada hijyen sağlama
  • Kapalı halde 24 saat steril bekleme süresi


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TT42323651
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Enerji Kaynağı
220-240 V
Kullanım Şekli
ELEKTRİKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TOMMEE TIPPEE

Ürün Değerlendirmeleri

4,0
1 kere puanlandı