Philips Avent 300 ml Yeni Model Pipetli Bardak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kavisli Tasarımıyla Rahat Tutuş Deneyimi

Kavisli bir tasarıma sahip olan Philips Avent pipetli bardak, bebeklerin ürünü kolayca tutmasını sağlar. Kaydırmaz dokusu sayesinde güvenli bir deneyim sunarken, çocuğunuzun motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

Fonksiyonel ve Kolay Kullanımı Destekleyen Pipet Yapısı

Philips Avent’in içerisinde bulunan pipet, son yuduma kadar kolay bir içim performansı sunar. Pipetin eğimli alt kısmı, bebeklerin doğal içme pozisyonuna en iyi şekilde uyum sağlar. Ayrıca pipetin sızdırmaz valf özelliği, sıvı dökülmelerinin önüne geçer.

Çocukların Gelişimine En İyi Şekilde Ayak Uydurur

Philips Avent pipetli bardak, büyümekte olan hareketli bebeklerin kullanımına uygundur. Çocuğunuzun gelişimine en iyi şekilde ayak uyduran bardak, sağlıklı bir ağız gelişimini destekler.

Geniş Haznesi Sayesinde Bebeğinizin İhtiyaçlarını En İyi Şekilde Karşılar

Philips Avent pipetli bardağın 300 mililitre sıvı haznesi bebeğinizin gün boyunca su ihtiyacını en iyi şekilde karşılar.

Kolay Takılıp Çıkarılabilen Ergonomik Tasarım

Philips Avent pipetli bardak, kolayca takılıp çıkarılabilen bir yapıya sahiptir. Bardağın kolayca kaldırılarak açılabilen kapağı, pipetin temiz kalmasını sağlar. Tüm parçaları dilediğiniz zaman bulaşık makinesinde yıkayarak bardağı temizleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PHİLİPS AVENT YEŞİL PİPETLİ BARDAK 300 ML YENİ MODEL
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
YESIL
Ana Renk
YESIL
Renk
YESIL
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PHILIPS
Henüz yorum yok