Sepet 0

Philips Biberonlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2797 Ürün)
Sırala
Temizle

Philips Biberon Çeşitleri: Bebeğinizi Beslemenin Modern Yolu

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için beslenme süreci önemli bir yere sahiptir. Bu süreçte kullanılan beslenme gereçleri de bebeklerin ihtiyaçlarını karşılama ve ebeveynlere yardımcı olma işlevi taşır. Beslenme kategorisindeki biberonlar bebeklerin süt ve mama ihtiyacını gideren önemli araçlardandır. Philips, bebeklerin sağlığını ve ebeveynlerin konforunu ön planda tutan biberonlarıyla öne çıkar. Philips biberonlar yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarımlara sahiptir. Geniş ürün yelpazesi bebeğin ihtiyaçlarına en uygun olanı bulmanızı sağlar. Ürünleri tek olarak veya Philips biberon seti hâlinde satın alabilirsiniz. Tüm biberonlar bebeklerin sağlığını koruyan dayanıklı ve kaliteli malzemelere sahiptir. Birçok biberon arasından bebeğinizin yaşına uygun olan ve beklentilerinizi karşılayan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Anti-Kolik Teknolojisi: Bebeğinizin Rahatlığı için Gelişmiş Özellikler Sunan Philips Biberonlar

Philips biberon çeşitleri bebeklerin gaz sancısı ve kolik sorunlarını önlemek için anti-kolik teknolojisiyle tasarlanmıştır. Anti-kolik teknolojisi bebeklerin hava yutmasını en aza indirir. Bu sayede bebekler daha rahat bir şekilde beslenir. Philips avent kolik biberonların iç yapısında özel bir valf sistemi bulunur. Valf sıvı akışını kontrol ederken hava girişini de en aza indirir. Böylece bebek emme esnasında daha az hava yutar. Biberon emziğinin hava yerine sütle dolu olması da avantaj sağlar.

Avent model biberonları isteğinize göre AirFree valfli ya da valfsiz şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda emziği çıkıntılı dokuya sahiptir. Özel şekli sayesinde bebek biberonu sıkıca kavrayarak kesintisiz şekilde beslenebilir. Bu biberonlar genellikle 3 ay ve üzeri bebekler için uygun olacak şekilde tasarlanır. Anti-kolik teknolojisine sahip biberonlar ile bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Geniş Hacim Sunan Philips Biberonlar ile Gelişmiş Besleme Deneyimi

Philips biberon çeşitleri farklı hacimlere sahiptir. Modeller genellikle 200-330 ml aralığında geniş hacim ile tasarlanır. Geniş kapasite pek çok avantajı da beraberinde getirir. Bu tür biberonlar daha fazla sıvıyı aynı anda taşımasıyla bebekleri uzun süre doyurur. Özellikle gece beslenmeleri için büyük avantaj sağlar. Gece öğünleri için geniş hacimli biberonlar kullanmak bebeğin kesintisiz uyku uyumasına yardımcı olur. Aynı zamanda ileri dönem beslenmeler için de kullanışlıdır.

Bebekler büyüdükçe besin ihtiyaçları arttığı için geniş hacimli biberonlara ihtiyaç duyulur. Daha fazla miktardaki mama ve sütü taşıyan biberonlar bebeklerin ihtiyaçlarını kolayca karşılar. Philips biberon özellikleri arasındaki geniş hacim, gelişmiş beslenme deneyimi için önemlidir. Seçim yaparken bebeğinizin beslenme alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına uygun hacimler arasından doğru tercihte bulunabilirsiniz.

Doğal Akış, Kolay Kavrama: Philips Biberonlarının Ergonomik Tasarımı

Philips emzik biberon çeşitleri doğal akış ve kolay kavrama sağlayan tasarımlara sahiptir. Ergonomik tasarımlar bebeğin daha rahat beslenmesini ve ebeveynlerin kolay şekilde kullanmasını sağlar. Tasarımlar farklı ağız boyutlarına sahiptir. Birçok model geniş ağız tasarımıyla avantaj sağlar. Biberonu daha kolay doldurmak ve basit temizleme için kullanışlıdır. Aynı zamanda geniş ağız tasarımıyla biberonun içine ek besin eklemek de daha kolaydır. Biberonların emzikleri de birbirinden farklıdır. Örneğin doğal akış emziği bebeğin emme hareketini taklit eden tasarıma sahiptir. Anne memesinden biberona geçiş yapan bebekler için kolaylık sağlar. Anti-kolik emzik ise hava yutma ihtimalini en aza düşürerek gaz gibi sorunları önler.

Biberonlar şekil bakımından da farklılık gösterir. Modeller temel olarak kulplu ve kulpsuz olarak birbirinden ayrılır. Kulplu modeller genellikle eğitici olarak bilinir. Anne memesinden biberona geçen küçük yaştaki çocuklar için idealdir. Kulpsuz olanlar ise bebeklerin kolayca tutmasını sağlamak için çeşitli özelliklere sahiptir. Örneğin kavisli ve kaydırmaz tasarımlar güvenli bir seçenek sunar. Aynı zamanda çocukların motor becerilerinin gelişmesini de destekler.

Philips yenidoğan biberonlar da özel tasarımlara sahiptir. Bu tür biberonların emzikleri anne göğsüne benzer şekildedir. Emziklerin üzerindeki yaprakçık desenleri içe çökme yapmadan yumuşaklık ve esneklik sağlar. Aynı zamanda doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır.

Modeller çeşitli renk ve desenlere de sahiptir. Beyaz, mavi ve yeşil gibi renk seçenekleri bebeklerin kolayca ilgisini çeker. Bazı modellerin üzerinde çeşitli hayvan desenleri de vardır. Penguen ve zürafa gibi desenler çocukların dikkatini üzerine toplar. Aynı zamanda 50, 100 ve 150 ml gibi çeşitli ölçüleri gösteren biberonlar da vardır. Tasarımlar genel olarak bebeğin ilgisini çekmeye yöneliktir.

Bakımı Kolay Philips Biberonları ile Temizlik ve Rahat Kullanım

Biberonlar kolay temizlenebilir özelliği sayesinde ebeveynlere avantaj sağlar. Ürünlerin geniş ağız tasarımları temizliğin daha kolay olmasını sağlar. Aynı zamanda biberonun içerisini eşit miktarda temizlemeye de yardımcıdır. Biberonlar genellikle az parçadan oluşurlar. Bu da temizlik işlemini oldukça kolay hâle getirir. Biberonlar hem bulaşık makinesinde hem elde yıkamaya uygundur. Parçalarını ayırarak bulaşık makinesinde kısa sürede yıkayabilirsiniz. Isıya dayanıklı biberonlarda maksimum hijyen sağlamak için kaynatabilirsiniz. Kaynatma işlemi tüm kalıntıları kolay ve etkili şekilde giderir.

Doğal Malzemeler, Güvenli Kullanım: Philips Biberonlarının Kalitesini Keşfet

Philips biberonlar bebeklerin sağlığına uygun ve güvenli malzemelerden üretilir. Bu materyallerin başında polipropilen, poliamid ve cam gelir. Ürünler içerisinde BPA gibi zararlı maddeleri barındırmaz. BPA, kimyasal yapısından dolayı bebek sağlığı üzerinde tehdit edici bir unsurdur. Polipropilen ve poliamid gibi malzemeler dayanıklı ve darbelere karşı dirençlidir. Böylece uzun süre yıpranma olmadan güvenli şekilde kullanmak mümkündür. Philips cam biberon ise genellikle ileri yaştaki çocuklar için kullanışlıdır. Cam materyal sağlıklı olması bakımından ideal bir kullanım sağlar. Aynı zamanda kırılmaya karşı dirençli olan cam biberonlar da çocuklar için ideal bir seçenektir.

Biberonların kaliteli ve dayanıklı malzemeleri aynı zamanda hafif bir yapıdadır. Hafiflikten dolayı bebekler kolayca tutabilir. Ayrıca ebeveynler için kolay taşınabilir bir seçenektir. Sıcaklığa dayanıklı ve kolay temizlenen malzemeler oldukça kullanışlıdır. Biberonlarda kullanılan materyaller gıda ile uyumlu özelliktedir. Bu da bebeğin sağlığına zarar vermeden sıvı içeriğini güvenle taşımaya yardımcıdır. Philips biberonlardaki doğal ve güvenli malzemeler hem bebek hem ebeveyn için yararlıdır. Bu tür avantajlar biberonların güvenli, kullanışlı ve dayanıklı olmalarını destekler.

Bebekler için En İyisi: Philips Biberonlar Turkcell Pasaj’da!

Bebeğinizin sağlıklı beslenmesi için ihtiyaç duyacağınız Philips biberonları Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip biberonlar her beklentiye ve bütçeye uygun modellere sahiptir. Pasaj, müşterilerine özel olarak zaman zaman indirim ve kampanyalar yapar. İndirim fırsatlarını yakalayarak Philips biberon fiyatlarına Cazip avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Turkcell Pasaj kredi kartına taksit ve faturaya ek gibi kolay ödeme seçenekleri de sunar. Ödeme ekranından dilediğiniz seçeneği tercih ederek güvenli ödeme yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi için ürün özellikleri ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemseyen Pasaj satış öncesi ve sonrası destek hizmetini sizlere sunar. Aklınıza takılan tüm sorulara müşteri destek ekibine yöneltebilirsiniz. Bebeğiniz için ihtiyaç duyacağınız Philips biberonların yanı sıra diğer beslenme gereçlerine de göz atabilirsiniz. Bebek önlükleri ve beslenme araç gereçleri sağlıklı ve konforlu kullanıma yardımcıdır.

Daha Fazla

​​