EZTEC 87730 Oyuncak Elektronik Gitar

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AKTİF GRUP DAĞITIM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-138279

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eğlenceye Var Mısın?

Elektronik gitar modları sayesinde ister pop ister rock istersen metal müzik tarzını kendin seçebilirsin. Çocuklarınızın içindeki Rock yıldınızı keşfe çıkın! Onları elektro gitarın klavyesi üzerinden dökülen enerjik notalarla tanıştırın, kendi şarkılarını oluşturma serüvenlerine tanıklık edin. Müziğin en güzel seslerini keşfetmek isteyen çocuklarınız için harika bir hediye. Eztec Elektro Gitar’la miniklere kendi şarkılarını hazırlama fırsatı sunun.

Minik Yıldızlar Müzikle Tanışıyor

Sahnelerin tozunu attıracak yepyeni bir Rock yıldızı, başarılı bir müzisyen ya da yetenekli bir grup üyesi. Seçimi her ne olursa olsun minik yıldızların müzikle ilk yolculuğunda elektro gitara yer açın! Elektro gitarın üzerinde yer alan notalara gizlenmiş davul sesleri çocuğunuzun içindeki ritim duygusunu ön plana çıkararak yeteneklerini geliştiriyor. Müzikle tanışma yolunda olan çocuğunuz için iyi bir seçim olan elektro gitar, klavyesi, içinde yer alan mixleri, hareketli parçaları, etkileyici melodileri ve davul notalarıyla bambaşka bir müzik evrenini keşfe çıkarıyor!

Özellikler

  • Boyut = 66 x 28 x 26 cm’dir.
  • 4 x AA pille çalışmaktadır.
  • Orijinal Marka Patentlidir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EZTEC 87730 ELECTRONIC OYUNCAK GUİTAR
Üretim Yeri
Çin
Yaş Grubu
+3
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
1 YIL
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
EZTEC
Henüz yorum yok