Switel BCE 25 Gece Lambalı Bebek Telsizi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Switel BCE 25, bebek telsizi olmasının yanı sıra gece lambası görevi de görmektedir. Ürünün çok yönlü kullanım avantajı sayesinde bebeğinizin güvenliğinden emin olurken aynı zamanda odasını aydınlatabilirsiniz.


Geniş Kapsama Alanı

Bu bebek telsizi, 150 metreyi kapsayan geniş bir kullanım alanı sunar. Ürünün geniş bir kapsama alanına sahip olması bebeğinizden uzak olsanız bile onun hareketlerini kolayca takip etmenize olanak sağlar.


Kablosuz Bağlantı Olanağı

Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde prize erişiminiz olmayan alanlarda da kullanımı mümkün kılar. Kablodan kaynaklı olası kazaların da önüne geçen bu özellik, size ve sevdiklerinize güvenli bir deneyim yaşatır.


Hassas Kanallama Özelliği

Hassas kanallama özelliğine sahip bu bebek telsizi, bebeğinizin sesini size kusursuz bir netlikte aktarır. Böylece düşük sesleri bile rahatça duyarak bebeğinizin her tepkisinden haberdar olabilirsiniz.

Hafif ve Ergonomik Tasarım

Bebek telsizinin hafif ve kompakt tasarımı çantanızda oldukça az yer kaplamasını sağlar. Ergonomik tasarımı sayesinde gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilir, gün boyu bebeğinizin hareketlerini takip edebilirsiniz.

Ses Ayarı Fonksiyonu

Switel BCE 25 bebek telsizinin ses ayarı fonksiyonu bebeğinizin sesini dilediğiniz yükseklikte duymanıza yardımcı olur. Gürültülü ortamlarda ses seviyesini artırabilir, geceleri azaltarak konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İki Yönlü Ses İletimi

Bebek telsizinin çift kanal seçeneği bulundurması yalnızca bebeğinizi duymanıza değil kendi sesinizi ona iletmenize de olanak sağlar. Çift taraflı iletişim imkânı sayesinde bebeğinize sesinizi duyurarak onu rahat ve güvende hissettirebilirsiniz.

İşlevsel Bel Klipsi

Alıcının tasarımındaki fonksiyonel klips aparatı sizi telsizi sürekli elinizde taşıma zahmetinden kurtarır. Klipsi cebinize veya kıyafetlerinize kolayca tutturarak rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ses Ayarı: Var
  • Kapsama Alanı: 150 M
  • Dahili Mikrofon: Var
  • Bağlantı: Kablosuz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BCE 25
Üretim Yeri
Çin
Marka
SWİTEL
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWİTEL
Henüz yorum yok