Dhink Yeni Sparkle Unicorn Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocukların Hayal Gücünü Besleyen Tasarım

Oturan minik bir unicorn görünümünde olan Dhink Yeni Sparkle Unicorn gece lambası, çocuğunun odasında masalsı bir ambiyans oluşturmak isteyen anne ve babalara hitap eder.

Eğlenceli Aydınlatma Modları

3 farklı aydınlatma moduna sahip olan Dhink Yeni Sparkle Unicorn gece lambası, soft, canlı ve renk değiştirme seçenekleri sunar. Bu modlardan soft olanı uyku zamanları için ideal iken canlı aydınlatma ve renk değiştirme modu oyun zamanları için uygundur.

Dokunmatik Kontrol Avantajı

Çocukların sadece dokunarak rengini değiştirebileceği Dhink Yeni Sparkle Unicorn gece lambası, bu sihirli etkisi sayesinde hem eğlenceli bir oyuncak hem de gece lambası olarak kullanma avantajı sunar.

Çocuk Çantaları için İdeal Boyut

Minimal tasarımı sayesinde çocuk çantalarına kolaylıkla sığar. Böylece çocuğunuz gittiği her yere Dhink Yeni Sparkle Unicorn gece lambasını da götürebilir.

Düşük Pil Tüketimi Ayrıcalığı

3 adet AAA pil ile çalışır ve zamanlayıcı modu sayesinde 15 dakika sonra kapanır. Az enerji tüketerek hem bütçe hem de çevre dostu bir kullanım sunan Dhink Yeni Sparkle Unicorn gece lambası, kolay temin edilebilir pil türü ile de büyük bir avantaj sağlar.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Pil Tipi: AAA
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Ölçüler: 12,5 x 18,5 x 13 cm
  • Zamanlayıcı: Var
  • Renk Değiştirme: Var


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.