Dhink Yeni Dino Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeşil Renkli Özel Tasarım

Klasik aydınlatma ürünlerine kıyasla yeşil renkte tasarlanan Dhink Yeni Dino gece lambası, dinozor görünümde olup çocuk odalarında kullanıma uygundur.

Tek Dokunuşla Renk Değiştirme

Dhink Yeni Dino gece lambası, sadece tek bir dokunuş ile farklı renklerde yanmaya devam eder. Bu sayede çocuğunuzun hem eğlenceli vakit geçirmesini sağlar hem de farklı renk seçenekleri sunarak sıkılmasını önler.

Timer Modu ile Ekonomik Kullanım

15 dakika çalıştıktan sonra kendi kendine kapanmasını sağlayan timer modu vardır. Bu ekonomik çalışma modu daha az enerji tüketiminin yanı sıra lambanın kullanım ömrünü de korur.

Kolay Bulunabilen Pil Türü Avantajı

Sadece 3 adet AAA pil ile çalışır. Kumanda pili olarak da bilinen ve hemen her yerde bulabileceğiniz bu piller, bütçe dostu fiyatları ile de büyük bir avantaj sağlar. Ayrıca Dhink Yeni Dino gece lambasını kullan-at pillerin yanı sıra şarj edilebilir piller ile de kullanabilirsiniz.

Soft Aydınlatma Seçeneği

Canlı ve renk değiştiren aydınlatma modlarının yanı sıra soft aydınlatma modu da bulunan Dhink Yeni Dino gece lambası, özellikle çocukların uykuya dalmaları gereken zamanlarda huzurlu ve loş bir ortam oluşturur.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Pil Tipi: AAA
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Ölçüler: 8,5x12x15 cm
  • Zamanlayıcı: Var
  • Renk Değiştirme: Var


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.