Dhink Unicorns String Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocuk ve Bebek Odalarına Özel Eğlenceli Tasarım

10 adet renkli unicorn şeklindeki LED lambanın yer aldığı Dhink Unicorns String gece lambası hem bebek hem de çocuk odalarında masalsı bir ambiyans oluşturmak için idealdir.

Dekoratif Uygulamalar için İdeal Uzunluk

2 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde duvara, duvar panolarına, yatak başıma, kitaplık veya giysi dolabı etrafına zahmetsizce konumlandırılabilir. Ayrıca bir sepet içine yerleştirerek gece lambası olarak da kullanılabilir.

Göz Yormayan Pastel Renkler

5 farklı pastel renkte olan unicorn lambalar sayesinde hem gece lambası hem de dekoratif aydınlatma ürünü olarak kullanıma uygundur. Göz yormayan ışığı sayesinde bulunduğu ortama hoş bir dokunuş yapar.

Kolay Bulunabilir Pil Avantajı

3 adet AAA pil ile çalışan Dhink Unicorns String gece lambası, kullan-at veya şarjlı piller ile kullanıma uygundur. Piller tükendiğinde ise kolaylıkla temin edilebildiği için kesintisiz kullanım sunar.

Enerji Tasarruflu LED Ampuller

LED aydınlatmaların ortak özelliği olan enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde Dhink Unicorns String gece lambasını uzun süre pil yenileme sorunu olmadan kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: ATBC PVC
  • Aydınlatma: LED
  • Kablo Uzunluğu: 2 metre
  • Ölçüler: 3,6x5,2x71, cm
  • Pil Tipi: AAA
  • Pil Sayısı: 3 adet


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.