Dhink Tavşan Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pofidik Kuyruklu Tavşan Gece Lambası

Pofidik kuyruğu ve tavşan görünümü ile dikkat çeken gece lambası, sevimliliği ile küçük çocukların beğenisini kazanır.

Dokununca Değişen Renkler

Dokunma ile renk değişimi sağlayan LED REACh RoHS uyumlu LED lamba hem eğlenceli hem de minimal tasarımı ile çocukların odalarına tarz katar.

Zamanlayıcı İle Otomatik Kapanma

İstenilen zamana ayarlanabilen modu sayesinde lambayı kapatmanıza gerek yok! Çocukların uyku saatlerine göre lambayı istediğiniz saate ayarlayabilirsiniz. Böylece zaman dolduğunda lamba otomatik olarak kapanır.

Kesintisiz Kullanım Sunan Pil Ömrü

LED ampul ile aydınlatma sağlayan Dhink Tavşan gece lambası, düşük pil tüketimi sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunar. Bu sayede 3 adet pil ile günler boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Leke Tutmayan Dış Yüzey

Leke tutmayan dış kaplaması sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü kadar temiz görünen Dhink Baby tavşan gece lambası, çocukların hareketli yaşamına uyum sağlayan dayanıklı yapısı ile de avantaj sağlar.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Pil Tipi: AAA
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Ölçüler: 15x 15x 8,5
  • Zamanlayıcı: Var
  • Renk Değiştirme: Var. Dokununca


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.