Dhink Bukalemun Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocuklara Hitap Eden Sevimli Görünüm

Sevimli bir bukalemun görünümünde tasarlanan Dhink bukalemun gece lambası, küçük çocuklar ve bebek odaları için idealdir. Çocukların hayal gücünü besleyen özel tasarımı sayesinde huzurlu bir uyku ortamı hazırlar.

Dokununca Renk Değiştiren Tasarım

Bukalemunlardan esinlenen renk değiştirme özelliğine sahip olan Dhink bukalemun gece lambası, tek bir dokunuşla farklı bir aydınlatma moduna geçer. Çocuklar için oldukça eğlenceli olan bu renk değiştirme özelliği sayesinde tek bir lamba ile farklı ışıklara sahip olabilirsiniz.

Otomatik Kapanma Özelliği

15 dakika çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanmasını sağlayan zamanlayıcı modu vardır. Bu mod sayesinde çocuğunuz uyuduğunda geri dönüp lambayı kapatmak zorunda kalmazsınız.

Enerji Tasarruflu Çalışma Prensibi

LED aydınlatma olduğu için mümkün olduğu kadar az enerji tüketerek maksimum performans gösterir. Böylece daha az pil tüketir.

Farklı Çalışma Seçenekleri

Sürekli yanma ve 15 dakika sonra otomatik olarak kapanma olmak üzere iki farklı çalışma modu bulunur. Bu sayede sürekli yamasını sağlayarak dekoratif bir aydınlatma olarak faydalanabilir veya çocuğunuzun uyuması için 15 dakikalık uyku modunu tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Pil Tipi: AAA
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Ölçüler: 24x13x10 cm
  • Zamanlayıcı: Var
  • Renk Değiştirme: Var


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.