Dhink Baby Tavşan Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bebek Tavşan Görünümlü Gece Lambası

Bebek tavşan sevimliliğin gece lambası formunda küçük çocukların beğenisine sunan Dhink Baby tavşan gece lambası, çocuk ve bebek odaları için tasarlanan bir LED aydınlatma ürünüdür.

Huzurlu Uyku ve Eğlence ve Bir Arada

Renk değiştirme modu ve soft ışık yayan uyku modu sayesinde çocuklara hem eğlenceli zaman geçirme hem de huzurlu bir uyku avantajı sunar. Dekoratif bir obje görünümünde olan bu LED aydınlatma, farklı modları, sevimli görünümü ve minimal tasarımı ile eşsiz bir kullanım deneyimi sunar.

Otomatik Kapanan Uyku Modu

Çocukların uyuması için gerekli olan loş ışıklı ve huzurlu ortamı sağlayan Dhink Baby tavşan gece lambası, 15 dakika çalıştıktan sonra otomatik olarak kapanmasını sağlayan özel bir zamanlayıcı içerir.

Kesintisiz Kullanım Sunan Pil Ömrü

LED ampul ile aydınlatma sağlayan Dhink Baby tavşan gece lambası, düşük pil tüketimi sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunar. Bu sayede 3 adet pil ile günler boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Leke Tutmayan Dış Yüzey

Leke tutmayan dış kaplaması sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü kadar temiz görünen Dhink Baby tavşan gece lambası, çocukların hareketli yaşamına uyum sağlayan dayanıklı yapısı ile de avantaj sağlar.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Pil Tipi: LR44
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Ölçüler: 5,4x10x9 cm
  • Zamanlayıcı: Var
  • Renk Değiştirme: Var


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.