Dhink Baby Dino Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocuklara Özel Sevimli Görünüm

Minik ve sevimli bir dinozor oyuncağı formunda olan Dhink Baby Dino gece lambası, çocuk ve bebek odalarına uyum sağlayan tasarımı ile dikkat çeker.

Renk Değiştiren LED Işık

Çocukların favori oyuncakları arasında yer alınacak Dhink Baby dino gece lambası, aynı zamanda renk değiştiren LED ışığı ile eğlenceli bir kullanım sunar.

Düşük Pil Tüketimi Avantajı

LED ampulün yer aldığı Dhink Baby dino gece lambası, az miktarda pil tüketerek maksimum performans gösterir. Bu bütçe dostu çalışma prensibi sayesinde uzun süre kesintisiz kullanım sunar ve sık sık pil değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Uyku Modu ile Otomatik Kapanma

Uyku modu olarak da adlandırılan timer özelliği sayesinde 15 dakika sonra otomatik olarak kapanır. Böylece hem çocuğunuz uyuduktan sonra lambayı kapatmanız gerekmez hem de daha az enerji tüketir.

Uzun Kullanım Ömrü Sunan Dayanıklı Yapı

Darbe ve çizilmelere karşı dirençli malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korur. Bu sayede küçük çocukların kullanımına uygundur.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Pil Tipi: LR44
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Ölçüler: 5x7,5x8,8 cm
  • Zamanlayıcı: Var
  • Renk Değiştirme: Var


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.