Chicco Next2Me Magic Anne Yanı Beşik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tek Elle Kontrol Edilebilen Anne Yanı Beşik

Tek elle açılabilen yan panel yardımıyla hızlı bir şekilde bebeğinize ulaşabilirsiniz. Ön yüzündeki düğmeye bastığınızda otomatik olarak aşağı inen paneli yukarı çektiğinizde kolayca kapanır. İstem dışı açılmaları önleyen panel mekanizmasını beşik yatağınıza bağlıyken dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uykuya Geçişi Kolaylaştıran Fonksiyonlar

Sallanabilen Next2Me Magic anne yanı beşik bebeğinizin rahatlamasını ve kolayca uykuya dalmasına yardımcı olur. Sallanma modunu istediğinizde kapatarak beşiğin sabit durmasını da sağlayabilirsiniz.

Havadar ve Hijyenik Uyku Ortamı

İkili file pencere ve 3D fileli şilte beşik içerisinde tam havalandırma sağlar. Elde yıkamaya uygun olan fermuarlı kumaş kılıfı kolayca çıkarıp temizleyebilir ve bebeğinizin daha hijyenik bir ortamda uyumasına katkıda bulunabilirsiniz.

Her Yatağa Uygun Yükseklik Ayarı

11 farklı yükseklik ayarı sayesinde pek çok yetişkin yatağında sorunsuzca kullanabilirsiniz. Next2Me Magic beşiğin üst kısmındaki tuşlara basarak yatağınıza uygun yüksekliği kolayca ayarlayabilirsiniz.

Evinize Uyum Sağlayan Bebek Beşiği

Teleskopik ayak mekanizması yardımıyla beşiği mükemmel şekilde yatağa hizalayabilirsiniz. Frenli tekerlekleri en uygun konumda kilitleyerek beşiğin istem dışı hareket etmesini önleyebilirsiniz. 4 tekerlekli anne yanı beşiği evin farklı noktalarında da kullanabilir ve siz ev işleriyle uğraşırken bebeğinizin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Her Açıdan Konforlu Uyku Deneyimi

Next2Me Magic beşiğe 4 farklı açıda eğim verebilirsiniz. Beşiği eğimli şekilde kullanarak bebeğiniz burun tıkanıklığı ve sindirim sorunları yaşadığında daha rahat uyumasına yardımcı olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Yaş Aralığı: 0 - 6 ay
  • Azami Taşıma Kapasitesi: 9 kg
  • Ürün Ağırlığı: 13,1 kg
  • Ürün Ölçüleri: 73 x 66,5 / 82,5 x 99,5 cm
  • Şilte Ölçüleri: 82,5 x 51,5 x 5 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NEXT2ME MAGIC
Üretim Yeri
Çin
Marka
CHICCO
Ana Renk
KOYU GRİ
Renk
KOYU GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CHICCO
Henüz yorum yok