Chicco Fold Go I-Size Air Oto Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Chicco Fold & Go I-Size Araba Koltuğu

Bebeğinizle güvenli araba yolculukları yapmanıza olanak tanıyan Chicco Fold Go I-Size Air oto koltuğu, kemerleri ve bebeğinizi stabil tutması ile öne çıkar. Kaliteli ve konforlu materyalleri ile bebeğinizi rahatsız etmez ve uzun yıllar kullanılabilir.

4 Yaşa Kadar Rahat Kullanım

15-36 kg ağırlığındaki bebekleriniz için uygun olan bu araç koltuğu ile bebekleirnizi dilediğiniz yere görütebilirsiniz. Isofix bağlantı noktaları ile bebeğinizi güvende tutan araç koltuğunun ek kemer seçenekleri de bulunur. Bu sayede bebeğiniz büyüdükçe ayarlayabilirsiniz.

Dengeyi Artıran Kemer Seçenekleri

Isofix bağlantıları ve kemer ile güvenliği sağlayan araç koltuğu ayarlandığı zaman optimum güvenlik sağlar. Isofix bağlantılarını ve ek kemeri kullandığınızda ise yanal dengeyi artar ve viraj alırken koltuğun devrilmesini önler.

Çıkarılabilir Başlık ile Konforlu Yolculuk

Koltuk hafiftir ve çocuğunuz biraz daha büyüdüğünde kullanabileceğiniz ayarlanabilir ve çıkarılabilir bir koltuk başlığına sahiptir. Bebeğiniz küçükken başını taşımasına yardımcı olan bu başlığı ilerleyen zamanlarda pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Ayarlanabilir Koltuk Tasarımı

Koltuk arkalığı ve koltuk dört farklı konumda ayarlanabilir, böylece araba koltuğu çocuğunuzla birlikte en iyi şekilde büyür. Eğimli ve dik konumda ayarlayabileceğiniz araç koltuğunun 9 farklı yükseklik ayarı bulunur. Bu sayede çocuğunuza iyi bir görüş sağlayabilir ve yolculuk esnasında iyi bir seyir keyfi sağlayabilirsiniz.

Kolay Montaj Desteği

Chicco Fold Go I-Size Air Ink kolay montaj edilebilmesi ile öne çıkar. Her türlü araç koltuğuna monte edilebilen bebek koltuğunu profesyonel yardım almadan bir kaç dakika içinde kurabilir ve aracınız yerleştirebilirsiniz.

Zahmetsiz Bakım için Çıkarılabilen Kılıf

Go I-Size Air araç koltuğunun kılıfı fermuarlı kapama sistemiyle tasarlanmıştır ve istediğiniz zaman hemen çıkarabilirsiniz. Bu sayede kirlenen ve tozlanan koltuk kılıfını zahmetsizce çıkarabilir ve çamaşır makinesinde pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bebeğinize gerekli hijyeni sağlamak için periyodik olarak yıkamanız tavsiye edilir.

Teknik Özellikler

 • Ürün Ağırlığı: 6,2 Kg 
 • Açık Ölçüler: Genişlik : 46/54 cm x 67/84 cm x 47 cm 
 • Kapalı Ölçüler: 46 cm x 22 cm x 61 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FOLD GO I-SIZE AIR
Üretim Yeri
İtalya
Kademeli Baş Desteği
VAR
Boyutlar (gxyxd) (cm)
46 X 22 CM X 61 CM
Güvenlik Sertifikası
VAR
Test Skoru
YOK
Ağırlık (gr)
6,2 KG
Isofıx
VAR
Ağırlık Kapasitesi
15 KG-36 KG
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
CHICCO
Henüz yorum yok

Chicco Fold & Go I-Size Air Oto Koltuğu

Konforu ve güvenliği birlikte sunan Chicco Fold & Go I-Size Air araç koltuğu, bebek ve çocuklar için tasarlanmıştır. Isofix bağlantı noktaları ile aracınıza kolay ve güvenli bir şekilde eklenen oto koltuğu, ek kemerleri ile güvenlik önlemlerini üst noktaya taşır. Ek kemerler, bebeğiniz büyüdükçe ayarlanabilir özellikleri ile ürünü ortalama 4 yaşa kadar kullanmanıza olanak tanır. Chicco araba koltuğu ile bebeğinizle uzun ve keyifli seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Bel, sırt ve baş desteği özellikleri yanında ayarlanabilir pozisyon fonksiyonları ile bebeğiniz için en konforlu duruşu ayarlayabilirsiniz. Bebek oto koltuğunu, çıkarılabilen fermuarlı kılıfı sayesinde kolayca temizleyebilir, tam ortadan katlanabilen özelliği ile rahatça taşıyabilirsiniz. Chicco Fold & Go, kaliteli malzemesi ve işlevsel özellikleri ile bebeklikten çocukluğa geçişin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır.

15-36 kg Taşıma Kapasitesi ve 9 Farklı Yükseklik Pozisyonu

Chicco Fold & Go I-Size Air araba koltuğu 15-36 kg aralığındaki bebek ve çocuklara hitap eder. Bebeğiniz büyüdükçe kullanabileceğiniz çıkarılabilir başlığı sayesinde büyüme serüvenine eşlik eder. Hafif ve yumuşak dokusu, bebeğinizin fiziksel gelişimini desteklerken yanlarda bulunan koruma kalkanları, sağ ve soldan oluşabilecek tehlikelere karşı güvenlik sağlar. Koltukta bulunan arkalık ve koltuk boyutu 4 farklı şekilde ayarlanabilir. Böylece bebeğiniz büyüdükçe gereken ayarlamaları yaparak onun için en konforlu oturuşu sağlayabilirsiniz.. Chicco Fold & Go I-Size Air araç koltuğunda eğimli ve dik olmak üzere 9 farklı yükseklik pozisyonu bulunur. Bebeğinizin boyu uzadıkça onun görüş alanını destekleyen bu pozisyonlar ile keyifli bir şekilde seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Chicco ürünleri ve diğer bebek araç & gereçleri​ ile bebeğinizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde büyümesine destek olabilirsiniz.

Çıkarılabilir Kılıf ile Kolay Temizlik, Ek Kemerler ile Üstün Güvenlik

Chicco Fold & Go hem bebeğiniz hem de sizin için pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Tamamı fermuarlı olan araç koltuğu kılıfı kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliktedir. Koltuğun hafif yapısı ve bel kısmında bulunan tutma yeri taşımada kolaylık sağlar. Oto koltuğu katlanabilme özelliği sayesinde bagajda veya yaşam alanlarında fazla yer kaplamadan muhafaza edilebilir. Kaliteli materyalleri ve güvenli kullanımı ile bebeğinizin büyüme serüvenine eşlik eden Chicco bebek oto koltuğu, uzun süreli kullanımda yüksek performans özelliğini korur. Yumuşak koltuk kısmı, sırt ve belde bulunan destekler sayesinde bebeğinizin konforu üst düzeyde hissetmesini sağlar. Ek kemerler, koltuğu dengede tutarak sarsılmaya karşı bebeğinizi korur. Baş ve gövdeyi koruyan yan bölgeler, uyanıkken veya uyurken bebeğinizin viraj hareketlerinde veya ani dönüşlerde sağa sola savrulmasını önler. Chicco oto koltuğu sayesinde bebeğinizle yapacağınız kısa ve uzun yolculuklarınız keyif ve mutlulukla geçer. Dilerseniz Chicco Akita Fix Air Bebek Oto Koltuğu seçeneğini de inceleyebilirsiniz.

Chicco Fold & Go I-Size Air Oto Koltuğu Fiyatı ve Özellikleri

Chicco Fold & Go I-Size Air oto koltuğu fiyatı ve işlevsel özellikleri ile bebeğiniz için konforlu ve güvenli yolculuklar sunar. 4 yaşa kadar kullanabileceğiniz Chicco Fold & Go I-Size her yaşa uygun dik ve eğik pozisyonları sayesinde bebeğiniz için en sağlıklı ve rahat duruşu elde etmenizi sağlar. Chicco Fold & Go I-Size Air oto koltuğu özellikleri şu şekildedir:

 • 6,2 kg ağırlığında, hafif ve kolay taşınabilir özelliktedir.
 • Koltuk üzerinde bulunan ve koltuğun tamamını kaplayan kılıf, fermuar sayesinde çıkarılabilir yapıdadır.
 • Koltuk kılıfı makinede yıkanabilir kumaşı ile kolay temizlik sunar.
 • Koltuk açık iken 46/54 cm genişlikte, 67/84 cm yükseklikte ve 47 cm derinliktedir.
 • Koltuk kapalı iken 46 cm genişlikte 22 cm yükseklikte ve 61 cm derinliktedir.
 • 15-36 kg arası taşıma kapasitesine sahiptir.
 • 9 farklı yükseklik ayarı bulunur.
 • Isofix bağlantı ve ek kemerler yoluyla araca bağlanır.
 • Ek kemerler yoluyla güvenlik önlemlerini artırır.

Daha Fazla