Chicco Baby Hug 4 in 1 Bebek Beşiği

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Ürün tükenmek üzere
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dört Farklı Kullanım Özelliği

İnovasyon ödüllü tasarımı sayesinde 4 farklı şekilde kullanım avantajı sunan Chicco Baby Hug, pratik bir şekilde beşik, ana kucağı, mama sandalyesi ve ilk koltuk olarak kullanılabilir. Böylece, bebeğinizi büyütürken ihtiyaç duyacağınız söz konusu ürünleri tek tek satın almak zorunda kalmazsınız.

Ayarlanabilir Yükseklik Avantajı

Chicco Baby Hug, ayarlanabilir yüksekliği ile konforlu bir kullanım sunar. Bu sayede ürünü beşik, ana kucağı, mama sandalyesi ve ilk koltuk olarak kullanacağınız zaman dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Özellikle mama sandalyesi olarak kullanacağınızda masa boyuna uygun hale getirebilirsiniz.

Eğlenceli Oyuncak Barı Fonksiyonu

Bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanan elektronik bir oyuncak barı bulunur. Bu barda oyun zamanını renklendirecek 6 farklı eğlenceli müzik ile uyku zamanını kolaylaştıracak 6 yatıştırıcı uyku müziği bulunur.

Kolay Kontrol Sağlayan Tekerlekler

4 adet frenli ve tam tur dönebilen yumuşak tekerleğe sahip olan Chicco Baby Hug'ı zahmetsizce hareket ettirebilir, evinizin her yerine kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca tekerleklerin frenini kilitleyerek ürünün hareket etmesini önleyebilirsiniz.

İç Küçültücü ile Maksimum Konfor

Kullanım yaş aralığı 0-36 ay olan Chicco Baby Hug, bebeklerin konforlu ve güvenli bir şekilde kullanabilmesi için çıkarılabilir bir iç küçültücüye sahiptir. Bu aparat sayesinde ürünü ana kucağı, mama sandalyesi veya ilk sandalye olarak kullanacağınız zaman bebeğinize uygun hale getirebilirsiniz.

Yıkanabilir Kılıf ile Hijyenik Kullanım

Zahmetsizce çıkarılıp yıkanabilen kılıfı sayesinde her zaman hijyenik bir kullanım sunar. Ayrıca ürün içinde yer alan çıkarılabilir iç küçültücü de çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliktedir.

Yer Kaplamayan İdeal Ölçüler

Kullanım sonrasında yükseklik ayarı sayesinde kapatılarak kolay muhafaza etme ayrıcalığı sunan Chicco Baby Hug, yer israfına neden olmaz. Bununla birlikte ayarlanabilir sırt sayesinde ürünü dikey olarak da saklayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0-36 Ay
  • Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
  • Açık Ölçüleri: 88/122x60x85 cm
  • Kapalı Ölçüleri: 60x60x85 cm 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABY HUG 4 İN 1
Üretim Yeri
Çin
Marka
CHICCO
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CHICCO
Henüz yorum yok

Chicco Baby Hug 4 in 1 Bebek Beşiği Modeli ve Fiyatı

Chicco Baby Hug 4 in 1 beşik, evde veya açık alanda günün farklı saatlerinde ebeveynlere ve doğumdan itibaren bebeğe eşlik etmek için tasarlanmıştır. Chicco'nun bu çok işlevli beşiği, 4 şekilde kullanılabilir. Pratik bir şekilde beşik, ana kucağı, mama sandalyesi ve ilk koltuğa dönüştürülebilir. Çocuğunuz için dört farklı kullanım opsiyonu sunan bu beşik, birçok görevi yerine getirir ve yerden tasarruf yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda 4 farklı ürünün özelliklerini taşıyan Hug 4 in 1 ekstra bir masraf yapmanıza gerek bırakmadığı için bütçe dostudur. Beşik fonksiyonu sayesinde doğumdan itibaren kullanılabilen Chicco Hug 4 in 1 ölçüleri sayesinde her yere konumlandırılabilir. Beşiğin 4 adet kullanışlı tekerleği vardır, bu da hareket ettirmenizi ve taşımanızı kolaylaştırır. Yıkanabilir özellikteki yuva kılıfı çıkarılabilir ve dokusu sayesinde bebeğinizin cildine yumuşak bir dokunuş yapar.

Hug 4 in1 Bebek Beşiği ile Konforlu Uyku

Doğumdan 36 aya kadar kullanılabilen Chicco Hug 4 in 1 beşik, bebeğinizi rahatça uyutabilmeniz için yatak rahatlığı sunar ve bebeğinizin ilk günlerini geçirmesi için idealdir. Doğum sonrası ebeveyn odasında konumlandırabileceğiniz beşik, bebeğinizin her zaman yanınızda olmasını sağlar ve emzirme seanslarınızı daha konforlu hale getirir. Bebeğinizi eğlendirmek ve güven vermek için ışık, ses efektleri ve asılı kumaş oyuncaklarla donatılan Chicco Hug 4 in 1 bebek yatağına dönüştüğünde dahi kullanılabilir. Oyun kemeri adı verilen bu sistem, dilediğiniz zaman çıkarılabildiği için temizlenmesi de oldukça zahmetsizdir. Doğumdan kısa bir süre sonra ihtiyacınız olabilecek bebek araç ve gereçleri arasında yer alan Chicco bebek beşiğinin öne çıkan detaylarından bir diğeri ise ayarlanabilen yüksekliğidir. Kendi boyunuza ve görüş açınıza göre ayarlayabileceğiniz farklı yüksekliklere sahip beşik, bebeğinizi kolayca kucağınıza almanıza ve yatırmanıza olanak tanır.

Chico Hug 4 in 1 İlk Koltuk ve Ana Kucağı

Baby Hug 4 in 1 kullananlar ve ebeveynlere göre bakımı ve temizliği oldukça pratik bir üründür. Çıkarabileceğiniz ve yıkayabileceğiniz yumuşak, rahat bir yuva sayesinde hem bebeğiniz rahat eder hem de her kirlendiğinde çıkararak pratik bir şekilde çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Yuva içerisinde bulunan ve bebeğinize göre yuvanın küçülmesini sağlayan ekstra destek de çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bu iç küçültücü desteğin kullanımı opsiyonel olduğu için hem ayarlayabilir hem de bebeğiniz büyüdüğünde çıkarabilirsiniz. Bebeğiniz için maksimum konfor sağlayan yuvanın sırt kısmı, üç farklı pozisyonda kullanılabilir. Bu sayede bebeğinizi yatırabilir ve ana kucağı pozisyonuna getirerek dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Baby Hug 4 in 1 yorum ve incelemelerinde en sevilen detayı ise; ilk koltuk olabilmesidir. Beşiği en düşük yüksekliğe ayarladığınızda bebeğiniz için ilk pratik koltuk olarak kullanabilir. Böylece bebeğiniz büyüdüğünde dahi bu beşiği kullanarak kendi koltuğunda kitabını okuyabilir, televizyon izleyebilir, bir şeyler atıştırabilir veya çizim yapabilir.

Chico Baby Hug 4 in 1 Mama Sandalyesi Fiyatı

Chicco Baby hug 4 in 1 mama sandalyesi fonksiyonu ile ebeveynler arasında oldukça popüler bir üründür. Tekerlekleri ile Chicco Polly 2 Start mama sandalyesi gibi kolay hareket ettirilen beşik, 6 aydan itibaren mama sandalyesi olarak kullanıma uygundur. Dik konuma getirilip yüksekliği masaya göre ayarlanabilen Baby Hug, bebeğinizin ilk öğünlerini güvenle yemesine yardımcı olur. Dört adet frenli tekerlek sayesinde tek elle masaya yaklaştırabileceğiniz mama sandalyesini istediğiniz yere sürebilir ve bebeğinizi dilediğiniz yerde rahatça besleyebilirsiniz. Tüm fonksiyonları arasında geçiş yapmak oldukça pratik olan Chicco Hug 4 in 1 fiyat konusunda da ebeveynleri destekler. Bütçe dostu fiyatlarının yanı sıra tüm Chicco ürünleri gibi toksik madde içermez ve uzun ömürlüdür.

Daha Fazla