Chicco Baby Hug 4 in 1 Bebek Beşiği

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Dört Farklı Kullanım Özelliği

İnovasyon ödüllü tasarımı sayesinde 4 farklı şekilde kullanım avantajı sunan Chicco Baby Hug, pratik bir şekilde beşik, ana kucağı, mama sandalyesi ve ilk koltuk olarak kullanılabilir. Böylece, bebeğinizi büyütürken ihtiyaç duyacağınız söz konusu ürünleri tek tek satın almak zorunda kalmazsınız.

Ayarlanabilir Yükseklik Avantajı

Chicco Baby Hug, ayarlanabilir yüksekliği ile konforlu bir kullanım sunar. Bu sayede ürünü beşik, ana kucağı, mama sandalyesi ve ilk koltuk olarak kullanacağınız zaman dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Özellikle mama sandalyesi olarak kullanacağınızda masa boyuna uygun hale getirebilirsiniz.

Eğlenceli Oyuncak Barı Fonksiyonu

Bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanan elektronik bir oyuncak barı bulunur. Bu barda oyun zamanını renklendirecek 6 farklı eğlenceli müzik ile uyku zamanını kolaylaştıracak 6 yatıştırıcı uyku müziği bulunur.

Kolay Kontrol Sağlayan Tekerlekler

4 adet frenli ve tam tur dönebilen yumuşak tekerleğe sahip olan Chicco Baby Hug'ı zahmetsizce hareket ettirebilir, evinizin her yerine kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca tekerleklerin frenini kilitleyerek ürünün hareket etmesini önleyebilirsiniz.

İç Küçültücü ile Maksimum Konfor

Kullanım yaş aralığı 0-36 ay olan Chicco Baby Hug, bebeklerin konforlu ve güvenli bir şekilde kullanabilmesi için çıkarılabilir bir iç küçültücüye sahiptir. Bu aparat sayesinde ürünü ana kucağı, mama sandalyesi veya ilk sandalye olarak kullanacağınız zaman bebeğinize uygun hale getirebilirsiniz.

Yıkanabilir Kılıf ile Hijyenik Kullanım

Zahmetsizce çıkarılıp yıkanabilen kılıfı sayesinde her zaman hijyenik bir kullanım sunar. Ayrıca ürün içinde yer alan çıkarılabilir iç küçültücü de çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliktedir.

Yer Kaplamayan İdeal Ölçüler

Kullanım sonrasında yükseklik ayarı sayesinde kapatılarak kolay muhafaza etme ayrıcalığı sunan Chicco Baby Hug, yer israfına neden olmaz. Bununla birlikte ayarlanabilir sırt sayesinde ürünü dikey olarak da saklayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0-36 Ay
  • Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
  • Açık Ölçüleri: 88/122x60x85 cm
  • Kapalı Ölçüleri: 60x60x85 cm 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.