Chicco Akita Fix Air Bebek Oto Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenli Kullanım Sunan Bağlantı Seçenekleri

3 noktalı emniyet kemerine sahip olan Chicco Akita Fix Air oto koltuğu, ayrıca Isofix ve Top Tether bağlantıları sayesinde her araca uyum sağlarken çocuğunuz için güvenli bir kullanım sağlar.

Uzun Kullanım Sağlayan Taşıma Kapasitesi

36 kilograma kadar olan tüm çocuklar için uygun olan Chicco Akita Fix Air oto koltuğu, sayesinde çocuğunuz büyüdüğü için sık sık yen oto koltuğu almak zorunda kalmazsınız.

Bebekler için Baş Desteği ve Küçültücü Aparat

Hitap ettiği yaş aralığı oldukça geniş olan Chicco Akita Fix Air oto koltuğunda bebekler için özel bir baş desteği bulunur. Ayarlanabilir olan bu destek sayesinde bebeğin başı sabitlenir ve aracın hareketi ile incinmesi engellenir. Ayrıca küçük çocukların konforu ve güvenliği için yumuşak iç küçültücü aparatlar yer alır.

Konfor Sağlayan Sırt Destekleri

Toplamda 5 farklı pozisyon için en yüksek konforu sağlamak amacıyla ayarlanabilir olan sırt desteği bulunur. Bu sayede çocuğunuz hem rahat eder hem de yanlış pozisyonda oturmasından kaynaklanabilecek incinme ihtimali ortadan kalkar.

Yan Darbe Koruma Sistemi

Yanlardan gelebilecek darbelere karşı ekstra koruma sağlayan özel bir sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde olası bir kaza anında aracın yanlarından gelen darbeler, Chicco Akita Fix Air oto koltuğu tarafından önemli ölçüde absorbe edilir.

Kullanım Kolaylığı Sunan Fit-Kit Göstergeleri

Chicco Akita Fix Air oto koltuğu üzerinde yer alan Fit-Kit göstergeleri, çocuğunuz büyüdükçe koltuğu nasıl kullanabileceğiniz konusunda size yol gösterir. Bu sayede üründen her zaman maksimum erim alırsınız.

Dört Mevsime Uygun Kumaş Avantajı

Pamuklu ve nefes alabilen bir kumaş ile kaplı olan Chicco Akita Fix Air oto koltuğu, bebek ve küçük çocukların hem sıcak hem de soğuk havalarda konforlu hissetmesini sağlar.

Teknik Özellikler

 • Yaş Aralığı: 1-12 Yaş
 • Taşıma Kapasitesi: 9-36 kg
 • Araç Bağlantısı: Isofix Top Tether
 • Kemer Tipi: 3 Nokta
 • Koltuk Pozisyonu: Sürüş Yönü
 • Çoklu Yatış: 2/3 Pozisyon
 • Taşıma Kapasitesi: 9-36 kg
 • Ölçüler: 44x64/81x57,5 cm
 • Ürün Ağırlığı: 13 kg
 • Ekstra Baş Desteği: Var
 • Ayarlanabilir Başlık: Var
 • Yan Darbe Koruması: Var
 • Kemer Yükseklik Ayarı: Var 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AKITA FIX AIR
Üretim Yeri
Çin
Kademeli Baş Desteği
VAR
Boyutlar (gxyxd) (cm)
81 X 57,5 CM
Güvenlik Sertifikası
VAR
Test Skoru
YOK
Ağırlık (gr)
13 KG
Isofıx
VAR
Ağırlık Kapasitesi
9 KG - 36 KG
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
CHICCO
Henüz yorum yok

Chicco Akita Fix Air Bebek Oto Koltuğu

Bebekler büyüdüğünde onlarla dışarıda pek çok aktivite yapılır. Bebeklerle seyahat etmek için gerekli olan bazı araç gereçler de bulunur. Bebek oto koltukları ve bebek arabaları böyle zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alır. Araba içerisinde kullanılan oto koltuklar, bebeklerin doğumundan 12 yaşına gelinceye kadar tercih edilebilir. Chicco Akita Fix Air bebek oto koltuğu, arabaların arka koltuklarına konularak kullanılır. Bebek oto koltuğu, çocukların güvenliğini sağlar ve onlara rahat bir şekilde seyahat edebilme imkânı sunar. Chicco markası tarafından ailelere sunulan bebek oto koltuğu, uzun ve kısa mesafeli yolculuklarda çocukların güvenli ve rahat bir şekilde oturabilmesini sağlar. Chicco Akita Fix Air bebek oto koltuğu; siyah ve lacivert renk seçeneklerine sahiptir. Bebeğin can güvenliği için kullanımı önerilen bu ürün, özel baş desteği sayesinde son derece güvenli bir kullanım deneyimi sunar.

Chicco Akita Fix Air Bebek Oto Koltuğu Özellikleri

Chicco bebek oto koltuğu, bebeklerin araba içerisinde güvenli bir şekilde seyahat edebilmesini sağlayan bir üründür. Ürün, kullanıcılara sunduğu özelliklerle de dikkat çeker. Chicco Akita Fix Air bebek oto koltuğu, 3 noktalı emniyet kemerine sahiptir. Ürün, Isofix ve Top Tether bağlantıları sayesinde her araca uyum sağlar özelliktedir. Ürünün taşıma kapasitesi, uzun bir kullanım olanağına sahiptir. Böylece çocuklar büyürken, devamlı olarak oto koltuğu satın almak zorunda kalmazsınız. Üründe, bebekler için baş desteği de mevcuttur. Bebek ve çocuklara özel olarak ayarlanabilen aparat, onların başının sabitlenmesini sağlar. Böylece aracın hareketi sırasında çocukların başı incinmez ve sabit kalır. Üründe, küçük çocuklar için yumuşak iç küçültücü aparatlar da mevcuttur. Bu aparatlar sayesinde bebekler oto koltuğu içerisinde dengesini kaybetmez.

Chicco Akita Fix Air Bebek Oto Koltuğu ile Keyifli Yolculuklar

Akita Fix Air oto koltuğu, yolculuk sırasında bebeklerin ve çocukların hem rahat etmesini hem de seyahatten keyif almasını sağlar. Üründe bulunan konforlu sırt destekleri, çocukların sırt ve bel bölgelerini korur. Toplamda 5 farklı pozisyonda en yüksek konforu sağlayan, ayarlanabilir sırt desteği mevcuttur. Bu destek sayesinde çocukların yanlış pozisyonda oturmasından kaynaklanan incinme ihtimali ortadan kaldırılır. Yan darbe koruma sistemi de Chicco Akita Fix Air bebek oto koltuğunun en avantajlı özelliğinden biridir. Yanlardan gelebilecek olan darbelere karşı koruma sağlayan aparatlar, olası kaza ya da araca gelebilecek olan darbelere karşı çocuğun güvende kalmasını sağlar. Üründe, kullanım kolaylığı sunan Fit- Kit göstergeleri de mevcuttur. Bu göstergeler, çocuk büyüdükçe, koltuğun nasıl kullanılabileceği konusunda size rehberlik eder. Bu durum, üründen maksimum verim alınmasını sağlar.

Chicco Akita Fix Air Bebek Oto Koltuğu Avantajları ve Fiyatları

Chicco Akita Fix Air bebek oto koltuğu seçenekleri her çocuğun yaşına ve kilosuna uygun olarak üretilir. Araca monte edilerek de kullanılabilen ürün, kullanma kılavuzu yardımıyla kolaylıkla kurulabilir. Chicco Akita Fix Air oto koltuğunun farklı noktalarında bulunan emniyet kemeri, çocukları omuz ve kalçadan kavrar. Böylece olası sarsılmalarda, çocuğunuzun vücudu sarsılmaz. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen ürün, kumaş yapısıyla da dikkat çeker. Chicco Akita Fix Air bebek oto koltuğu modelinde kullanılan kumaş, dört mevsim kullanıma uygundur. Ürünün kumaşı pamuklu ve nefes alabilir özelliktedir. Bu kumaş, çocukların soğuk havalarda sıcak; sıcak havalarda ise serin ve konforlu hissetmesini sağlar. Chicco Akita Fix Air bebek oto koltuğu fiyatı ürünlerde kullanılan kumaş ve malzemeler doğrultusunda belirlenir. Avantajlı fiyat seçeneğine sahip Chicco Akita Fix Air bebek oto koltuğu ve diğer bebek araç & gereçleri​ satın almak istiyorsanız, Turkcell Pasaj’ı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla