Chicco Akita Fix Air Bebek Oto Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Güvenli Kullanım Sunan Bağlantı Seçenekleri

3 noktalı emniyet kemerine sahip olan Chicco Akita Fix Air oto koltuğu, ayrıca Isofix ve Top Tether bağlantıları sayesinde her araca uyum sağlarken çocuğunuz için güvenli bir kullanım sağlar.

Uzun Kullanım Sağlayan Taşıma Kapasitesi

36 kilograma kadar olan tüm çocuklar için uygun olan Chicco Akita Fix Air oto koltuğu, sayesinde çocuğunuz büyüdüğü için sık sık yen oto koltuğu almak zorunda kalmazsınız.

Bebekler için Baş Desteği ve Küçültücü Aparat

Hitap ettiği yaş aralığı oldukça geniş olan Chicco Akita Fix Air oto koltuğunda bebekler için özel bir baş desteği bulunur. Ayarlanabilir olan bu destek sayesinde bebeğin başı sabitlenir ve aracın hareketi ile incinmesi engellenir. Ayrıca küçük çocukların konforu ve güvenliği için yumuşak iç küçültücü aparatlar yer alır.

Konfor Sağlayan Sırt Destekleri

Toplamda 5 farklı pozisyon için en yüksek konforu sağlamak amacıyla ayarlanabilir olan sırt desteği bulunur. Bu sayede çocuğunuz hem rahat eder hem de yanlış pozisyonda oturmasından kaynaklanabilecek incinme ihtimali ortadan kalkar.

Yan Darbe Koruma Sistemi

Yanlardan gelebilecek darbelere karşı ekstra koruma sağlayan özel bir sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde olası bir kaza anında aracın yanlarından gelen darbeler, Chicco Akita Fix Air oto koltuğu tarafından önemli ölçüde absorbe edilir.

Kullanım Kolaylığı Sunan Fit-Kit Göstergeleri

Chicco Akita Fix Air oto koltuğu üzerinde yer alan Fit-Kit göstergeleri, çocuğunuz büyüdükçe koltuğu nasıl kullanabileceğiniz konusunda size yol gösterir. Bu sayede üründen her zaman maksimum erim alırsınız.

Dört Mevsime Uygun Kumaş Avantajı

Pamuklu ve nefes alabilen bir kumaş ile kaplı olan Chicco Akita Fix Air oto koltuğu, bebek ve küçük çocukların hem sıcak hem de soğuk havalarda konforlu hissetmesini sağlar.

Teknik Özellikler

 • Yaş Aralığı: 1-12 Yaş
 • Taşıma Kapasitesi: 9-36 kg
 • Araç Bağlantısı: Isofix Top Tether
 • Kemer Tipi: 3 Nokta
 • Koltuk Pozisyonu: Sürüş Yönü
 • Çoklu Yatış: 2/3 Pozisyon
 • Taşıma Kapasitesi: 9-36 kg
 • Ölçüler: 44x64/81x57,5 cm
 • Ürün Ağırlığı: 13 kg
 • Ekstra Baş Desteği: Var
 • Ayarlanabilir Başlık: Var
 • Yan Darbe Koruması: Var
 • Kemer Yükseklik Ayarı: Var 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.