Chicco Ohlala İkiz Bebek Arabası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Chicco Ohlala İkiz Bebek Arabası

Chicco Ohlala ikiz bebek  arabası ultra hafif ve ultra kompakt bir iki kişil bebek arabasıdır. Kullanımı, sürülmesi ve taşınması oldukça kolay, ebeveyn dostudur. Tek elle katlanabilme kolaylığı sağlamasının yanı sıra kendi başına dik durabilmesi ile konumlandırırken ve muhafaza ederken büyük kolaylık sağlar.

Doğumdan İtibaren Kullanım Avantajı

İkizleri olan ebeveynler veya yaklaşık aynı yaştaki çocuklar için mükemmel bir yardımcı olan Twin bebek arabası doğumdan itibaren 15 kg'a kadar tüm bebekler için uygundur.

Tek Elle Katlanabilir

Tek elle zahmetsizce katlanabilen bebek arabası katlanır kulpları sayesinde ise katlandığında çok kompakt hale gelir. Kendi kendine dik durur ve araba bagajına rahatlıkla sığar.

Tamamen Ayarlanabilir Sırtlık

Sırtlık kısmı tamamen ayarlanabilen bebek arabası bebekleriniz için en iyi pozisyonu uygulamanıza ve istediğiniz aman yatırmanıza ya da seyir keyfi için dik konuma getirmenize yardımcı olur.

5 Noktalı Emniyet Kemeri

Mükemmel bir destek sağlayan 5 noktalı emniyet kemeri bebeklerinizi 5 farklı noktadan tutar ve yolculuk esnasında devrilmesini ve arabanın dışına çıkmasını önler. Güvenliği maksimum seviyeye çıkaran pedli kemer, oldukça yumuşak ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için bebeklerinizin rahatını bozmadan korur.

Kolay Manevra Kabiliyeti

İkiz bebek arabası olmasına rağmen oldukça hafif tasarıma sahip Chicco ikiz bebek arabası sadece 8 kg ağırlığına sahiptir ve tek elle rahatça sürülebilir. Birleştirilmiş tutma kolu ile her yöne çevirebilir ve manevra kabiliyetine sahip 360 derece dönen tekerlekler ile konforlu bir sürüş keyfi sunar.

Büyük Alışveriş Sepeti ile Taşıma Kolaylığı

Bebeklerinizin eşyalarını ve alışveriş ürünlerini yerleştirebileceğiniz geniş bir alışveriş sepeti bulunur. Ağırlık taşıma kapasitesi büyük olduğu için ihtiyacınız olan tüm eşyaları yanınızda taşıyabilirsiniz.

Açılır- Kapanır Tente

Güneşten ve yağmurdan koruma sağlayan tente tasarımı açılır ve kapanır mekanizması ile her türlü hava koşuluna uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

 • Ürün Ağırlığı: 9 Kg
 • Kapalı Ölçüler: 78x30x72 cm
 • Sırt Ayar Kademesi: Çoklu Pozisyon
 • Alışveriş sepeti:Var
 • Yağmurluk: Var
 • Tam Yatabilme: Var
 • Ekstra Büyüyen Tente: Var
 • Ön bar: Var
 • Tek elle katlanma: Var
 • Katlıyken dik durabilme: Var
 • Emniyet Kemeri: 5 Noktalı
 • Tutma sapı katlanma: Evet
 • Taşıma Kapasitesi: 15 Kg x 2

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
OHLALA TWIN
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
CHICCO
Henüz yorum yok

Chicco Ohlala İkiz Bebek Arabası Modeli ve Fiyatı

Chicco, tasarladığı bebek arabaları ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başaran markalar arasında bulunur. Chicco Ohlala ikiz bebek arabası modeli de markanın kaliteyi bir üst seviyeye taşıdığı tasarımlarından biridir. Hareketli yaşam için zorunluluk haline gelen bebek arabalarını orijinal bir şekilde ele almasıyla Chicco Ohlala ikiz bebek arabası kullananlar tarafından da beğeniyle karşılanır. İyileştirilmiş güvenlik önlemleri ve konforlu sürüş deneyimi sayesinde anne babaların ilgisini kazanmayı başarır. 30 kilograma kadar taşıma kapasitesinin olması, iki bebeğin aynı anda taşınmasını kolaylaştırır. Ayrıca yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çantalarınızı arabanın altında bulunan sepete rahatlıkla yerleştirebilir, yükü dengeli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Aynı zamanda tek elle katlanabilir bir yapıda olması sayesinde ikizlerle ilgilenirken arabayı pratik bir şekilde kapatmanıza yardımcı olur. İkizlerinizi istediğiniz yere rahatlıkla götürmek için bir ürün arıyorsanız Chicco Ohlala Twin bebek arabası modelini inceleyebilir, gereksinimlerinize kısa sürede karşılık bulabilirsiniz.

İşlevsel Chicco Ohlala İkiz Bebek Arabası

Chicco Ohlala ikizler için özel olarak tasarlanan bir bebek arabasıdır. Klasik bebek arabalarının aksine oturma yerlerinin yanyana olması sayesinde arabadaki çocukların görüşünün kısıtlanmasının önüne geçer. Koltukların yan yana dizilişi, çocukların daha rahat bir şekilde görülebilmesini de mümkün kılar. Toplam 30 kiloluk ağırlığı kaldırması ve ön tarafında özel koruma kollarının bulunması, arabayı yenidoğan bebeklerden birkaç yaşına kadar gelen çocuklara kadar her yaş grubu için ideal hale getirir. İki kişilik olmasına rağmen toplam 8 kg ağırlıkta olması sayesinde ise hafif bir yapıya sahiptir. Hafif yapısı, hareket kabiliyetini kısıtlamadan her yere kolay bir şekilde taşımanızı mümkün kılar. Açık olduğunda 78 cm genişliğinde olması ise çocuklar için yeterli alanı sağlamasıyla ebeveynlerin beğenisini kazanır. Üstelik sırt bölümünün ayarlanabilir bir yapıda olması, çocukları ideal pozisyonda oturtmanıza olanak tanır. Sırtı geriye doğru tamamen yatırılabildiği için uykuları geldiğinde uyutmanıza da yardımcı olur. İkizleriniz için Chicco’nun bebek arabaları içinde dilediğinizi rahat bir şekilde bulabilir, onlara konforlu bir deneyim yaşatabilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajlarını takip ederek uygun fiyata kaliteli bir arabaya sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Önlemleriyle Chicco Ohlala İkiz Bebek Arabası

Chicco, Ohlala modeliyle ebeveynlerin çoğu ihtiyacını karşılamayı başarır. Tek elle katlama özelliği sayesinde pratik bir kullanım sunar. Ayrıca katlanabilir yapısı, bebek arabasını dilediğiniz yere sığdırmanıza imkan tanır. Kapandığında yüksekliğinin 72 cm ve derinliğinin 30 cm olması sayesinde kompakt bir hale gelir. Ayrıca özel olarak tasarlanan 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde çocuklarınızı güvenli bir şekilde gezdirmenize olanak tanır. Bebekleri her noktadan koruma altına almasıyla güvenle kullanabileceğiniz bir ürün haline gelir. Tek noktadan frenleme sistemi içermesiyle yavaş ve etkili bir şekilde durdurulabilir. Bu sayede acil durumlarda hızlı bir şekilde aksiyon alınmasını sağlar. Üstelik tekerleklerin sabitlenebilir olması, bebek arabasının kaymasını ve beklenmedik durumlarda yokuş aşağı gitmesinin önüne geçer. Üstelik katlandıktan sonra otomatik olarak kilitlenmesiyle de daha güvenlikli bir ürün haline gelir. Arabayla beraber Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi​​​ satın alarak ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilir, çocuklarınıza daha güvenilir bir ortam sağlayabilirsiniz.

Chicco Ohlala İkiz Bebek Arabası Modelinin Avantajları

İkiz bebekler için tasarlanmasına rağmen hafif ve rahat bir yapıda olmasının yanı sıra, Chicco bebek arabası kullanıcılarına bazı avantajlar sağlar. Aşağıda bulunan listeden ürünün öne çıkan detaylarını inceleyerek model hakkında daha yakından fikir sahibi olabilirsiniz.

 • Chicco ikiz bebek arabası, dayanıklı tekerlekleri sayesinde her türlü zeminde rahat bir şekilde kullanılabilir. Üstelik özel süspansiyon sistemi, zemin kaynaklı sarsıntıların hissedilmesini azaltır.
 • Yatırılabilir bir yapıda olması sayesinde çocuklarınızı ideal pozisyonda oturtmanıza imkan tanır. Böylece çocuklar için daha konforlu bir yapıya bürünür.
 • Koltukların yan yana konumlandırılması sayesinde çocukların görüş açısını engellemez.
 • Altında bulunan alışveriş sepeti olarak da isimlendirilen alana, çanta veya torbalarınızı rahatlıkla yerleştirebilir, daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.

Chicco Ohlala ikiz bebek arabası modeli, sahip olduğu özelliklerle anne babaların günlük hayatına pratiklik katmayı başarır. Turkcell Pasaj avantajlarını inceleyerek Chicco Ohlala twin bebek arabası modeline uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla