Babybjörn Balance Bliss Cotton Ana Kucağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı

Hitap ettiği Yaş Aralığı, 0-2 yaş (3,5 – 13 kg) Günlük denge bebeğinizin mutlu, sağlıklı ve huzurlu olduğunu bilmekten ve aynı zamanda yapılması gereken tüm günlük işlerinizi yapabiliyor olmaktan gelir. Sallanmak sadece eğlenmek ve sakinleştirmek için değildir. Çocuğunuz kendi kendine sallanırken temel motor hareketlerini ve dengesini sağlamak için alıştırma yapmış olur. BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı pediatristlerle yapılan yakın çalışmalar ve 45 yıllık ürün geliştirme ve tecrübeleri sonucu geliştirilmiştir. BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağının, zararlı maddeler içermeyen pamuklu, yumuşacık kumaşları hassas bebek cildi için idealdir.

Özel geliştirilmiş 3D kumaşları

Kullandığımız kumaşlar özel olarak geliştirilmiştir ve yeni doğanlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Jarse bliss ana kucakları üç katmandan oluşan 3D kumaşlardan üretilmiştir, bir iç katman, bir orta katman ve bir dış katman. Bu, süper yumuşak ve esnek 3D kumaşlar çok iyi bir hava akışı sağlar, böylece bebeğinizi ferah ve serin tutarak konfor sağlar.Metal şasenin etrafındaki yumuşak dolgu kılıf hoş bir dokunuş hissi verir. Şasenin alt kenarlarındaki lastik koruma zeminin zarar görmesini ve ana kucağının Kaymasını önler. Kompakt olduğundan ve kolayca katlandığından seyahatlere de götürebilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Eğlence

Bebeğiniz için eğlence, Hoş bir sallama bebeğinize mutluluk ve huzur verir. Motor becerilerini ve dengesini geliştirir. Sakin ve doğal bir sallanma çocuğunuzun motor becerilerini geliştirir. Pile ihtiyaç yoktur, Ana kucağı çocuğunuzun kendi hareketi ile sallanır ve bu da gelişimini destekler. Sırt ve baş için doğru koruma ve konfor. Bebeğinizin vücuduna göre şekillenen oturma kısmı ergonomik olarak tasarlanmıştır. Tıp uzmanları, ebeveynler ve çocuklarla yapılan yakın çalışmalarla tasarlanmıştır. Çocuğunuz kendi başına ana kucağına oturabilecek kadar büyüdüğünde konforlu bir koltuğa dönüşür. Bu durumda emniyet kemerinin ve oyuncağın çıkartılması gerekir. Kolaylıkla ve sessizce ayarlanabilir. Güvenle sabitlenir. Üç pozisyona ayarlanabilir oyun, dinlenme ve uyku. Lütfen dikkat! Her pozisyon için uygun maksimum ağırlık değişir: Oyun: 13 kg./ Dinlenme: 10 kg. / Uyku: 7 kg.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN BALANCE BLİSS ANA KUCAĞI COTTON
Üretim Yeri
İSVEÇ
Marka
BABYBJÖRN
Orıjınal Renk
LACİVERT
Ana Renk
LACİVERT
Renk
LACİVERT
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Henüz yorum yok