Babybjörn 2 li Yumuşak Plastik Mama Önlüğü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

BabyBjörn Yumuşak Plastik Mama Önlüğü

Yumuşak Plastik Mama Önlüğü, çocuğun boynuna gelen kısmın yumuşacık hissedilmesi için minik yumuşak boncuklar tasarlanarak üretilmiştir. Çocuk masada ne kadar hareketli olursa olsun dökülen yemek parçaları önlüğün dışa kıvrık cep kısmında kalır. Çocuğunuzun bedenine mükemmel uyum için mükemmel ergonomik tasarım.

Fonksiyonları

Çocuğunuzun gelişimine göre ayarlanabilir. Takılması ve çıkartılması ebeveynler için son derece kolaydır. Çocuğunuzun bedenine uyum için mükemmel ergonomik tasarım. Çocuğunuz masada ne kadar hareketli olursa olsun dökülen yemek parçaları önlüğün dışa kıvrık cep kısmında kalır. Artık yıkanması gereken kumaş önlüklere gerek yok, BabyBjörn Yumuşak Plastik Mama Önlüğünü su ile çalkalayın ve tekrar kullanın. Kullanılmadığı zaman asılabilmesi için pratik delik. Kıvrık cep masanın alt kısmında kalıp sıkışmayacak şekilde ideal boyuttadır. Kalite Belgeleri: Çocuk beslenme ürünleri ve oyuncaklar için Avrupa Standardı EN71'e göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Ürün Madde İçeriği: Dayanıklı ve geri dönüşümlü malzeme. PVC veya zararlı ftalein türevleri içermez. Temizlenme Özellikleri: Bol ılık su ile kolayca temizlenir. Paket İçeriği: 2 Adet Büyük Boy .

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN 2 Lİ YUMUŞAK PLASTİK MAMA ÖNLÜĞÜ
Üretim Yeri
İSVEÇ
Orıjınal Renk
AÇIK YEŞİL
Ana Renk
AÇIK YEŞİL
Renk
AÇIK YEŞİL
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Henüz yorum yok