Sepet 0

Telefunken Televizyonlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Temizle

İleri Teknolojinin Kalite ile Buluşması: Telefunken Televizyonlar

Televizyon, evlere girdiği günden beri günlük hayatın büyük bir parçası olmayı başarmıştır. Günümüzde yalnızca uydu kanallarını izlemekten fazlasını sunan televizyonlar, size âdeta yeni dünyaların kapılarını açar. Telefunken televizyonlar ile bu dünyalara giriş yapmanız mümkündür.

Telefunken TV’ler gelişmiş görüntü ve ses teknolojilerine sahiptir. Sevdiğiniz filmlerin her sahnesini net olarak görür ve duyarsınız. Bu sayede ev konforunda sinema keyfinin tadını çıkarırsınız. Üstelik farklı cihazlarla bağlantı imkânı sunması, akıllı özelliklere sahip olması ve her eve uygun farklı ebatlarda üretilmesi de Telefunken TV’lerin avantajları arasında yer alır.

Ultra HD ve Full HD Çözünürlük Sunan Telefunken Televizyonlarla Sinematik Deneyim

Telefunken televizyon özelliklerinden ilki, kullanıcıya sunduğu görüntü kalitesidir. Televizyonların görüntü kalitesi, çözünürlükleri ile bağlantılıdır. Çünkü televizyon ekranında görülen görüntüler, aslında piksel denilen küçük karelerden oluşur. Bir görüntü, ne kadar çok kareden oluşursa netliği de aynı oranda artar. Telefunken’in Full HD ve Ultra HD televizyonları, size net ve keskin görüntüler sunar.

Full HD çözünürlük, 1920 x 1080 pikseldir. 4K teknolojisi olarak da bilinen Ultra HD çözünürlük ise 3840 x 2160 pikseldir. Yani Tekefunken’den alacağınız bir FHD televizyonda görüntüyü 2, UHD ekranda ise 8 milyondan fazla kareye bölünmüş şekilde izlersiniz. Böylece seyrettiğiniz filmin hiçbir detayını kaçırmazsınız. Aynı zamanda canlı renklerin tadını çıkarır, sinematik bir deneyim yaşarsınız.

Gelişmiş Ses Teknolojisi ile Telefunken Televizyonların Gücünü Keşfedin

Sinematik bir televizyon deneyimi için yüksek çözünürlüklü görüntü yetmez. Gelişmiş ses teknolojileriyle kaliteli görüntünün desteklenmesi gerekir. Bu nedenle Telefunken TV özelliklerinden bir diğeri, ses kalitesidir. Telefunken’in üstün ses teknolojisi sayesinde sürekli elinizde kumanda ile oturmak zorunda kalmazsınız. Yüksek ve düşük frekanstaki sesleri konforlu bir ayarda birleştiren televizyonda izlediğiniz filmin hiçbir repliğini kaçırmazsınız.

Telefunken televizyonlar, stereo ses teknolojisiyle iki kanallı aktarım yapar. Bu sayede gerçekçi bir ses deneyimi elde edersiniz. Eğer daha gelişmiş deneyimler elde etmek isterseniz Pasaj’da bulabileceğini ses sistemlerini kullanabilirsiniz. Televizyonunuza bağlayacağınız bu cihazlar aracılığıyla çevresel ses deneyimi gibi farklı özellikleri kullanmanız mümkün olur.

Çeşitli Bağlantı Seçenekleri Bulunan Telefunken Televizyonlar ile Dilediğiniz Medyayı Oynatın

Telefunken TV’ler, çeşitli bağlantı seçenekleri sunar. Böylece televizyonunuza harici özellikler ekleyebilirsiniz. Farklı cihazlarınızı televizyona bağlayabilirsiniz. Örneğin Telefunken televizyon ekran yansıtma özelliği sayesinde bilgisayarınıza indirdiğiniz bir filmi büyük ekranda izlemeniz mümkündür. Düğün videonuzu veya mezuniyet fotoğraflarınızı da ekrana yansıtma özelliğini kullanarak televizyondan seyredebilirsiniz.

Telefunken televizyon, telefona bağlanma imkânı da sunar. Bu sayede salonda temizlik yaparken telefonunuzdaki müziği televizyondan dinleyebilirsiniz. Televizyonunuzun gelişmiş ses teknolojileri sayesinde daha keyifli bir müzik deneyimi yaşarsınız. Eğer televizyona bağlamak istediğiniz farklı cihazlar varsa Telefunken TV USB bağlanma girişlerini kullanabilirsiniz. Pasaj’da bulabileceğiniz kablolar​ ile birçok farklı cihazı Telefunken TV’ye bağlamanız mümkündür.

Uydu Alıcılı Telefunken Televizyonlar Sayesinde Favori Kanallarınıza Hızlıca Ulaşın

Telefunken televizyonlar, dâhili uydu alıcısına sahiptir. Böylece televizyon kurulumunuz tamamlandığı an seyir keyfiniz başlar. Üstelik televizyon izlemek için başka bir cihaza ihtiyaç duymaz ve ekstra masraf yapmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede televizyonun etrafındaki kablo kalabalığından da kurtulmuş olursunuz.

Televizyonunuzdaki dâhili uydu alıcısını sağladığı kanallara menü aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kanallar arasında kolaylıkla geçiş yaparak hızlı bir tarama yapabilirsiniz. Bu tarama sonucunda en sık izlediğiniz kanalları tespit etmeniz mümkündür. Dilerseniz sık izlediğiniz kanalları en başa getirebilirsiniz. Böylece kanal ararken sevdiğiniz yayınları kaçırmaz, hızlı ve konforlu bir seyir keyfi yaşarsınız. Ayrıca televizyonunuzu kişiselleştirmiş olursunuz.

Akıllı Bağlantısı ile Sınırsız Eğlence Sunan Telefunken Televizyon Modelleri

Telefunken TV smart modelleriyle dikkat çeker. Telefunken akıllı televizyonların internete bağlanma özelliği mevcuttur. Kullanılabilir bir kablosuz internet ağına bağladığınız takdirde televizyonunuzun akıllı özelliklerinden faydalanmaya başlayabilrisiniz. Akıllı TV ile internet tarayıcısında gezinebilirsiniz. Örneğin ders çalışmak, farklı platformlarda olmayan filmleri seyretmek veya büyük ekranda yapmak istediğiniz diğer işlemleri tamamlamak için tarayıcıyı kullanabilirsiniz.

Akıllı TV’lerin en güzel özelliklerinden biri, dijital içerik platformlarına ulaşma imkânı sunmalarıdır. Siz de akıllı Telefunken TV’niz sayesinde abonesi olduğunuz farklı platformları televizyonunuzda açabilirsiniz. Böylece en yeni film, dizi ve belgeselleri sinema kalitesinde izlersiniz. Üstelik akıllı televizyonunuzla sadece dijital platformlara değil, işletim sisteminin sunduğu uygulama mağazasına da erişirsiniz. Bu mağazadan dilediğiniz uygulamayı indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akıllı özellikler ile sevdiğiniz oyunları bile televizyonda açabilirsiniz. Gelişmiş görüntü ve ses teknolojileri eşliğinde geniş ekranda oynamanın keyfini sürersiniz. Sahip olduğunuz TV modeline göre daha birçok farklı akıllı özelliği Telefunken’de bulmanız mümkündür.

Tasarımıyla Göz Alan Telefunken Televizyonlar ile Evinizde Tarzınızı Yansıtın

Telefunken TV’lerin etkileyici özelliklerinden biri de göz alıcı tasarımlarıdır. İnce çerçeveleri ve farklı ayak modelleriyle bu televizyonlar yaşam alanınıza şıklık katar. Zarafet ile modernliği birleştirerek her dekorasyona uyum sağlar. Bu zamansız parçalar yalnızca bir televizyon değil, âdeta aksesuar gibi görünür.

Telefunken televizyon modelleri, farklı boyut seçenekleriyle kullanıcı karşısına çıkar. İhtiyaç duyduğunuz ekran boyutuna veya televizyonu yerleştireceğiniz alanın büyüklüğüne göre seçim yapabilirsiniz. Örneğin küçük bir odanız varsa 82 ekran Telefunken televizyonları tercih edebilirsiniz. Film geceleri düzenlemeyi seviyorsanız daha büyük bir ekrana ihtiyacınız olabilir. Bu durumda 127 ekran Telefunken TV modellerine göz atabilirsiniz. Büyük salonlar için ise 140 ekran Telefunken televizyonlar idealdir. Yani Telefunken’de her zevke ve eve uygun bir televizyon bulmak mümkündür.

Gelişmiş ve Etkileyici Özellikleri ile Telefunken Televizyonlar Turkcell Pasaj’da!

Telefunken televizyonları satın alabileceğiniz noktalardan biri de Turkcell Pasaj’dır. Pasaj’da birbirinden farklı Telefunken TV modelleri mevcuttur. Filtreleme ve sıralama araçlarını kullanarak farklı modeller arasından ihtiyacınıza en uygun seçenekleri hızla bulabilirsiniz. Gelişmiş görüntü ve ses teknolojileri, akıllı özellikleri ve farklı bağlantı seçenekleriyle ideal Telefunken TV’nize kavuşursunuz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Telefunken Televizyon İnternete Nasıl Bağlanır?

Telefunken televizyonun internete bağlanması için öncelikle akıllı olması gerekir. Akıllı Telefunken TV’nizi internete bağlamak için ayarlar menüsünden ağ seçeneğine girmeniz gerekir. Burada televizyonun bulabildiği kablosuz ağlar listelenir. Kendi ağınızı bulduğunuzda üstüne gelerek şifrenizi yazmanız yeterlidir. Bu işlemi her defasında tekrarlamamak için Wi-Fi’yi sürekli açık kalacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Böylece kablosuz ağınız açık ve bağlantınız sorunsuz olduğu sürece televizyonunuz internete bağlı kalır.

Telefunken Televizyon Telefona Nasıl Bağlanır?

Telefunken televizyonunuzu telefona bağlamak için birden fazla yöntem kullanabilirsiniz. Hangi yöntemin ideal olduğu televizyon veya telefon modelinize göre değişkenlik gösterir. Bunlardan ilki ekran yansıtma özelliğidir. Bu işlem için kablosuz internetinizin hem televizyonda hem de telefonda açık olması gerekir. Televizyon ve telefonunuz birbirini bulduğunda bağlantıyı gerçekleştirmeniz mümkündür.

Wi-Fi aracılığını kullanmanın yanı sıra kablolu bağlantı özelliğini de tercih edebilirsiniz. Bu işlem için bir HDMI kablosu kullanabilirsiniz. Telefonun çıkışını televizyonun HDMI girişine bağlayın. Televizyon üzerinden yayında olan HDMI kaynağını değiştirin. İşlemi tamamladığınızda telefonunuz televizyona bağlanmış olacak.

Telefunken Televizyonumu Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Turkcell Pasaj’da farklı modelleri bir arada bulabilir ve her bir televizyonun özelliklerini detaylı inceleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcıların objektif yorumlarına ve değerlendirmelerie göz atabilirsiniz. Üstelik Pasaj’da Telefunken televizyon fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırmanız da mümkündür. Bu sayede kendinize en uygun televizyonu hızla bulabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleriyle oturduğunuz yerden alışverişinizi tamamlarsınız.

Daha Fazla