​Yepyeni televizyonunuzun güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için , kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır. İrtibat numarası 0212 412 1414 ‘dür. Kurulum ücretsizdir.

Sunny SN43DAL13/0216 43 inç 109 cm Uydu Alıcılı Smart Android LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aileyi Bir Araya Getirir

Sunny SN43DAL13/0216 full HD TV modelinin üstün performans özellikleri ve geniş ekranı, tüm aileyi bir araya toplar. Akıllı TV’nin Wi-Fi bağlantısını kullanarak uygulamaları da aktifleştirebilirsiniz.


Gelişmiş Smart Özellikler

İstediğiniz kadar dizi ve film izlemek için interneti kullanma imkanı sunan SN43DAL13/0216 kablosuz bağlantı özellikleri ile beğeni toplar. ANDROİD™ uygulamaları ile oyundan müziğe birçok alanda yeniliklere şahit olabilirsiniz.


Full HD Görüntü Kalitesi

Full HD 1920x1080 piksel çözünürlük ile kendinizi izlediğiniz filmin içine girmiş gibi hissedebilirsiniz. Gerçekçi ve detaylı sahneleme sunan yüksek performans sayesinde seyir keyfiniz zirveye ulaşır.


Farklı Yönetim Seçenekleri

Sunny SN43DAL13/0216 uydu alıcılı smart TV’yi kontrol etmek için kumanda ve cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Gelişmiş tuşlara sahip tek kumanda, bütün içeriklere erişim için yeterlidir. Uyumlu cep telefonlarından kablosuz görüntü aktarımı yapan ekran yansıtma da cabası!


Hızlı İşlemcinin Tadını Çıkarın

Sunny SN43DAL13/0216 Android TV modelinin 4 çekirdekli işlemcisi hızlı ve güçlü bir performans sunar. Anlık veri akışı ve uygulama yönetimlerinde hızı sayesinde bekleme süresini azaltarak vaktinizi tam anlamıyla değerlendirmenizi sağlar.


EBA TV ile Uyumlu Çalışır

Model çocuğunuzun ders izlerken kullandığı eğitim uygulaması olan EBA TV ile son derece uyumlu ve hızlı çalışır. Geniş ekranda çocuğunuz ders yaparken detayları görme konusunda sıkıntı çekmez.


Üstün Performansı ile Etkiler

İnternetten ve uydudan aldığı verileri anlık senkronizasyonu ile hızlı aktaran, gelişmiş görüntü teknolojileri ile yüksek çözünürlük sunan model, güçlü sesi ile de beğeni toplar. Ev sineması yaratmak için aradığınız ürün olur.


Kablosuz Aygıtlara Bağlanabilir

Geniş ekrandan belgelerinizi açmak, sosyal medya mesajlarına cevap vermek ya da araştırma yapmak için kumanda kullanmak size vakit kaybettirebilir. Kablosuz klavye ve mouse ile bağlantı kuran TV modelinde kullanım kolaylığı için her detay düşünülür.

Özellikler

 • Ürün: Sunny SN43DAL13/0216 / Smart TV
 • Yayın: DVB-T2/C/S2
 • Ekran: 43 inç, 109 cm, LED panel
 • Görüntü: Full HD, 1920x1080 piksel
 • İşlemci: Smart TV For ANDROİD™, 4 çekirdekli, 400 Hz
 • Tüketim: 53 kWh/1000h
 • Ses: Optik, 2x8 W hoparlör
 • Girişler: USB (2), HDMI (3)
 • Kablosuz: WiFi, ekran paylaşımı (kablosuz görüntü aktarımı), Android uygulamaları, EBA TV
 • Yönetim: Tek kumanda, cep telefonu, kablosuz mouse ve klavye
 • Özellik: Dahili uydu alıcı, otomatik kapanma

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.