Samsung 58AU7000 58 inç 146 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Samsung ile Gelişmiş Sinema Deneyimi

Gelişmiş bir sinema ve eğlence deneyimi sunan Samsung 58AU7000 akıllı televizyon, etkileyici bir tasarıma ve gelişmiş donanım özelliklerine sahiptir.

Gerçeğe En Yakın Görüntü Performansı

4K görüntü işlemcisi sayesinde görüntüleri ve renkleri anlık olarak düzenleyen Samsung akıllı televizyon, gerçeğe en yakın görüntüleri izleyiciye sunar.

3 Çerçevesiz Modern Tasarım

3 tarafı çerçevesiz bir tasarıma sahip olan Samsung Smart TV, estetik bir tamamlayıcı görevi üstlenirken, ekrandaki görüntüleri çok daha sürükleyici bir şekilde deneyimlemenize yardımcı olur.

Oyun ve Eğlence İhtiyaçları için İdeal

Çoklu bağlantı noktaları sayesinde oyun konsolu ve bilgisayar gibi cihazlarınızı birlikte kullanabileceğiniz Samsung 58AU7000, gelişmiş eğlence deneyimi sunar.

Dahili Uydu Alıcısı ile Favori Kanallarınızı İzleyin

Dahili bir uydu alıcı cihaza sahip olan televizyon, uydu yayınlarını yüksek çözünürlüklü bir şekilde izlemenize imkan tanır.

4K Kristal İşlemci ile Her Zaman Net ve Canlı

Düşük görüntü kalitesine sahip içerikleri dahi anlık olarak düzenleyen ve 4K çözünürlüğe ulaştıran Samsung TV sayesinde kaynak ne olursa olsun, her zaman gerçekçi görüntüler elde edilir.

Temiz  Kablo Çözümü ile Çok Daha ŞıkKarmaşık kablo görünümünü ortadan kaldıran eklenti sayesinde kullanım alanında daha sade ve şık bir görünüm elde edilir.

PC On TV Özelliği ile Bilgisayarınıza Kolayca Erişin

Samsung uygulama desteği sayesinde akıllı telefon ve bilgisayarınızdaki içeriklere televizyonunuz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 58 inç / 146 cm
  • Ekran Tipi: Crystal LED
  • Ekran Çözünürlüğü: 3840 x 2160 (4K)
  • Smart TV: Var
  • Dahili Uydu Alıcısı: Var
  • Bağlantılar: USB, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, RF, ARC, CI, LAN, Optical


Henüz yorum yok