Samsung 55TU8000 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Keskin ve Parlak Renklerle Detaylı Görünüm

Geniş renk yelpazesi ile her detayı göstererek iyileştirilmiş bir görüntü kalitesi sunar. Bu sayede daha keyifli bir televizyon seyir deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yüksek Kontrast Optimizasyonu

Samsung 55TU8000 4K kristal işlemciye sahiptir. Tek bir çip sayesinde kontrast optimizasyonu ve HDR görüntü sağlayarak yüksek görüntü kalitesi sunar.

Çerçevesiz Tasarım

Üç tarafı çerçevesiz olan tasarımı şık olduğu kadar sinematik özelliklere sahiptir. Böylece her açıdan TV izleyebilir ve kusursuz bir görüntünün farkını yaşayabilirsiniz.

Dekorasyonunuzla Birleşen Tasarım

Ambiyans modu sayesinde TV ekranınıza sevdiğiniz fotoğrafları ya da fotoğraf kolajını yansıtabilirsiniz. Bu sayede televizyonunuzu kullanarak evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz.

Uzaktan Erişim Desteği

Samsung 55TU8000 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV sayesinde home office deneyimini farklı bir düzlemde yaşayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde bilgisayarınızın ekranını TV ekranına yansıtabilirsiniz. Microsoft Office ile belgelerinize uzaktan erişebilirsiniz.

Fonksiyonel Kablo Çözümü

Samsung, basit bir yöntem ile TV kablolarını standın içine gizleyerek olası dağınıklıkların önüne geçer. Bu sayede kablolar televizyonun şık tasarımını kapatmadan muhafaza edilebilir.

Otomatik Görüntü Yansıtma

Akıllı telefonunuzdan tek dokunuş ile film ve müziklerinizi televizyonunuza aktarabilirsiniz. Bu sayede en sevdiğiniz içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.

İyileştirilmiş Oyun Deneyimi

Samsung 55TU8000 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV’ni sahip olduğu oyun optimizasyonu teknolojisi ile hızlı oyun deneyimi sunar. Görüntülerde bulanıklık ve titreme olmadan hızlı oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük: 3,840 x 2,160
  • USB: 2
  • HDMI: 3
  • Ürün Tipi: LED
  • Ekran Boyutu: 55 inç
  • Film Modu: Evet
  • Renk: PurColor 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.