Samsung 40N5000 40 inç 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 11.11.2021
RENK

NUR-PA ELEKTRİK VE ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-140362

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekstra Kabloya Gerek Kalmadan Uydu Bağlantısı

Uydu alıcılı LED TV, herhangi bir dekodere veya kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan uydu kanallarına bağlanmanızı sağlar. Dahili uydu alıcıya sahip olan full HD LED TV, başka uydu kanallarına kolayca erişebilmenizi mümkün kılar.

Gerçek Ortamdan Ayırt Edilmeyen Canlı Görüntü

40 inç büyüklüğe sahip LED TV, 1920 x 1080 piksellik bir görüntü kalitesine sahiptir. Sahip olduğu 40 inçlik ekranı, izlediğiniz görüntünün netliğini maksimum düzeyde arttırarak en gerçekçi izleme deneyimi sunar.

Temiz Görüntü Özelliği

Temiz görüntü özelliğine sahip olan LED TV, parazitlerin oluşturduğu puslu görüntüyü engeller. Bulanıklığa sebep olan tüm nedenleri ortadan kaldıran akıllı TV, mümkün olan en net görüntüyü sunar.

Farklı Cihazlar için Bağlantı Seçenekleri

USB seçeneğine sahip olan LED TV sayesinde farklı cihaz seçeneklerini bağlayabilir ve cihazlarınızda bulunan medya ve içerikleri televizyon üzerinden görebilirsiniz. Telefon veya bilgisayarınız ile bağlantı kurarak müzik dosyalarını TV üzerinden açabilir ve müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Full HD Görüntü Kalitesi

Yüksek kalitede görüntü sunan full HD TV sayesinde her detay daha dikkat çekici ve parlak hale gelir. En sevdiğiniz TV programları, filmler ve belgeseller olağanüstü gerçeklikte görüntülenir.


Geniş Renk Güçlendirici Teknolojisi

Zengin ve parlak renklerin oluşmasına imkan veren LED TV, sahip olduğu renk güçlendirici teknolojisi ile gerçeğe en yakın görüntüleri sunarak en keyifli izleme deneyimini sunar.

En Kolay Bağlantı

‘’Connect Share Film’’ özelliğine sahip olan LED TV, en sevdiğiniz medyaları, videoları, fotoğrafları ve müzikleri televizyon üzerinden görüntülemenizi sağlar.

Zarif Tasarım ve Üstün Kalite

En kaliteli materyallerin bir araya gelmesiyle oluşturulan akıllı LED TV, şık ve zarif tasarımı ile dikkat çeker. Sahip olduğu 40 inç LED ekranı, evinize zarif bir görünüm sunarken, aynı zamanda izleme deneyiminizi çarpıcı boyutlara taşır.

Teknik Özellikler

  • Model: 40N5000
  • Ortalama Güç Tüketimi: 66 W
  • Dahili Uydu Alıcı: Var
  • USB: Var
  • Enerji Sınıfı: A
  • HDMI Girişi: Var
  • Çözünürlük Standardı: FHD
  • Ekran Teknolojisi: LED
  • USB Versiyonu: 2.0
  • Çözünürlük: 1920 x 1080

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.