Samsung 40N5000 40 inç 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Ekstra Kabloya Gerek Kalmadan Uydu Bağlantısı

Uydu alıcılı LED TV, herhangi bir dekodere veya kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan uydu kanallarına bağlanmanızı sağlar. Dahili uydu alıcıya sahip olan full HD LED TV, başka uydu kanallarına kolayca erişebilmenizi mümkün kılar.

Gerçek Ortamdan Ayırt Edilmeyen Canlı Görüntü

40 inç büyüklüğe sahip LED TV, 1920 x 1080 piksellik bir görüntü kalitesine sahiptir. Sahip olduğu 40 inçlik ekranı, izlediğiniz görüntünün netliğini maksimum düzeyde arttırarak en gerçekçi izleme deneyimi sunar.

Temiz Görüntü Özelliği

Temiz görüntü özelliğine sahip olan LED TV, parazitlerin oluşturduğu puslu görüntüyü engeller. Bulanıklığa sebep olan tüm nedenleri ortadan kaldıran akıllı TV, mümkün olan en net görüntüyü sunar.

Farklı Cihazlar için Bağlantı Seçenekleri

USB seçeneğine sahip olan LED TV sayesinde farklı cihaz seçeneklerini bağlayabilir ve cihazlarınızda bulunan medya ve içerikleri televizyon üzerinden görebilirsiniz. Telefon veya bilgisayarınız ile bağlantı kurarak müzik dosyalarını TV üzerinden açabilir ve müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Full HD Görüntü Kalitesi

Yüksek kalitede görüntü sunan full HD TV sayesinde her detay daha dikkat çekici ve parlak hale gelir. En sevdiğiniz TV programları, filmler ve belgeseller olağanüstü gerçeklikte görüntülenir.


Geniş Renk Güçlendirici Teknolojisi

Zengin ve parlak renklerin oluşmasına imkan veren LED TV, sahip olduğu renk güçlendirici teknolojisi ile gerçeğe en yakın görüntüleri sunarak en keyifli izleme deneyimini sunar.

En Kolay Bağlantı

‘’Connect Share Film’’ özelliğine sahip olan LED TV, en sevdiğiniz medyaları, videoları, fotoğrafları ve müzikleri televizyon üzerinden görüntülemenizi sağlar.

Zarif Tasarım ve Üstün Kalite

En kaliteli materyallerin bir araya gelmesiyle oluşturulan akıllı LED TV, şık ve zarif tasarımı ile dikkat çeker. Sahip olduğu 40 inç LED ekranı, evinize zarif bir görünüm sunarken, aynı zamanda izleme deneyiminizi çarpıcı boyutlara taşır.

Teknik Özellikler

  • Model: 40N5000
  • Ortalama Güç Tüketimi: 66 W
  • Dahili Uydu Alıcı: Var
  • USB: Var
  • Enerji Sınıfı: A
  • HDMI Girişi: Var
  • Çözünürlük Standardı: FHD
  • Ekran Teknolojisi: LED
  • USB Versiyonu: 2.0
  • Çözünürlük: 1920 x 1080

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
40N5000
Ekran Boyutu (inç)
40
Ekran Teknolojisi
QLED
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840 X 2160
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
40
Smart Tv
VAR
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
YOK
Usb Port Sayısı
VAR
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok