Profilo 24PA200E 24 İnç 61 Ekran Uydu Alıcılı LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Çözünürlük ile Sinematik Seyir

1366x768p çözünürlük ile HD kalitesinde görüntüler oluşturan Profilo 24PA200E LED TV, HD Ready çözünürlük standardı sayesinde sinematik bir seyir deneyimi vadeder.

Dahili HD Uydu Alıcı Avantajı

Entegre HD uydu alıcı sayesinde dünya genelindeki binlerce kanala erişim avantajı sunar. Bu sayede ek bir uydu alıcı satın almanıza gerek kalmadığı gibi kablo kirliliği oluşumunu da önler.

Yüksek Kontrast ile Gerçekçi Derinlik

Canlı renklerin yanı sıra yüksek kontrast oranı sayesinde gerçekçi bir derinlik algısı oluşmasını sağlar. Böylece izleyeceğiniz dizi ve filmlerin yanı sıra televizyon programlarındaki hiçbir detayı kaçırmazsınız.

Ekstra Parlak ve Canlı Renkler

HD görüntü kalitesinin oluşumuna katkı sağlayan zengin renk gamı ile dikkat çeken Profilo 24PA200E LED TV, zengin renk tonlarını kullanarak oluşturduğu görüntüleri keskin bir netlik ile aktarır.

Yüksek Kaliteli Ses Aktarımı

12 W ses çıkış gücüne sahip olan dahili stereo 2.0 hoparlörler sayesinde ev konforunda sinema deneyimi yaşatacak kalitede ses aktarımı sağlar. TV showlarından filmlere kadar tüm içerikleri net olarak duymanızı sağlayan bu hoparlör sistemi, televizyon izleme keyfinizi artıracak niteliktedir.

İdeal Ekran Yenileme Hızı

Özellikle aksiyon sahnelerinin yoğun olduğu filmlerde hareketli görüntülerin net olmasını sağlayan ekran yenileme hızı 50/60 Hz aralığındadır. Çözünürlük düşmesini önleyen bu hız sayesinde filmin her bir sahnesi aynı görüntü kalitesi ile bulanıklaşmadan aktarılır.

Fark Yaratan Multimedya Özellikleri

USB 2.0 bağlantı noktasına sahip olan Profilo 24PA200E LED TV, USB üzerinden film, video izleme ve fotoğraf görüntüleme gibi pek çok ayrıcalık sunar. Bu sayede taşınabilir bilgisayarınızda veya depolama aygıtınızda yer alan film ve fotoğrafları televizyon üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Her Dekorasyona Uyan Sade Tasarım

İnce çerçevesi ve sade tasarımı ile hemen her dekorasyon tarzına uyum sağlayan Profilo 24PA200E LED TV, kablo kirliliğini ortadan kaldıran arka paneli, kullanım kolaylığı sağlayan ek bağlantı noktaları ve şık standı ile ayrıcalıklı bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 24 inç
  • Ekran Boyutu: 61 cm
  • Ekran Çözünürlüğü: 1366x768p
  • Çözünürlük: HD Ready
  • Ekran Paneli: LED
  • Ekran Tipi: Flat
  • Yenileme Hızı: 50/60 Hz
  • Enerji Tüketim Sınıfı: A
  • Ses Çıkış Gücü: 12 W
  • Hoparlör Sistemi: 2.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.