LG 43UN73006 43 inç 109 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

4K Ultra HD Görüntü Kalitesi

LG 43UN73006 43 inç 109 Ekran Smart LED TV, 4K ultra HD görüntü kalitesine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde yüksek çözünürlük ile daha gerçekçi görüntüler izleyebilirsiniz.


Keskin Görüntü ve Parlak Renkler

4 çekirdekli 4K işlemci sayesinde görüntülerdeki bulanıklık en aza indirilir. Oluşturulan yüksek kontrast sayesinde görüntünün keskinliği artar. Böylece daha canlı ve dinamik renkler açığa çıkar.

Akıllı Bir TV Deneyimi

Yapay zekaya sahip olan LG 43UN73006, güçlendirilmiş Türkçe ses tanıma fonksiyonuna sahiptir. Ayrıca birçok farklı dilde doğal ses tanıma yapabilir.

Üstün Sinema Keyfi

Filmmaker Modu ile üstün görüntü kalitesine ulaşabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde film yapımcılarının görsel vizyonu sizlerle buluşur. Böylece filmlerinizi keyifle izleyebilir ve evinizde üstün sinema deneyimi yaşayabilirsiniz.

Etkileyici Ses Efektleri

Film izleme deneyimini destekleyen ultra surround ses teknolojisine sahiptir. Ultra-surround teknolojisi, çoklu sanal ses kanalları oluşturur.

Eğlence Hız Kesmeden Devam Etsin

Birçok uygulamayı tek bir yerde toplayabilir ve favori içerik listenizi hazırlayabilirsiniz. Bu sayede en sevdiğiniz film, dizi, belgesel ve programlara kolayca erişerek eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Daha Keyifli Maç Seyri

Stadyum atmosferini evinize getiren LG 43UN73006 109 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV sayesinde üstün maç deneyimi yaşayabilirsiniz. Bluetooth surround desteği ile iki adet hoparlör bağlayarak güçlü ses çıkışı sağlayabilirsiniz.

Uyum Sağlayan Tasarım

Yaşam alanınıza uyum sağlayan tasarımı sayesinde modern bir izlenim yaratır. Ayrıca minimal çerçevesi sayesinde izleme deneyiminizi daha verimli hale getirir.

Teknik Özellikler

  • Görüntüleme Teknolojisi: LED
  • Smart TV: Var
  • Çözünürlük: 3840 x 2160
  • Ekran Boyutu: 43 inç 109 Ekran
  • Görüntü Kalitesi: 4K Ultra HD
  • Wi-Fi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.