Hi-Level HL49FAL403 49 inç 4K Android Smart D-Dual LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İnce Çerçeveyle Gelen Şık Tasarım

Daralan çerçeve ile genişleyen bir görüntü alanı sunan Hi-Level HL49FAL403 seyir keyfinizi artırır. Şık tasarım, V ayaklar ve 5 mm çerçeve ile sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

Akıllı Android TV

Smart TV özellikleri sayesine Netflix, YouTube gibi kanallardan filmleri izleyebilir ya da sosyal medya hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlarla eşleşmesi ise size avantaj sağlar.

4K ile Mükemmel Görüntü

Daha gerçek, daha canlı, daha parlak… İzlediğiniz filmlerin içerisinde yaşıyormuşçasına kaliteli görüntüleriyle duygularınız ve duyularınız harekete geçer. Çektiğiniz 4K videoları ya da internetten bulduklarınızı izleyerek teknolojinin son aşamasını yaşayabilirsiniz. Panel arkasında yer alan LED sistemiyle aydınlatma sağlayan model, yüksek enerji tasarrufu sağlayarak bütçenize katkıda bulunur.


WiFi ile Uzaktan Kontrol

İnternete bağlanmak için ethernet kablosunun yanı sıra Wi-Fi de kullanabilirsiniz. Kablosuz ağ özellikleri sayesinde cep telefonunuzla eşleştirerek uzaktan görüntü aktarımı da yapabilirsiniz. Dahili uydu alıcı ve Wi-Fi bağlantı özellikleriyle, harici kutu takmaya ve çirkin görünen ek kablolara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Çoklu Bağlantı Seçenekleri

Multimedya cihazlarını bağlamak için USB ve HDMI girişlerini kullanarak, ürünü kocaman bir monitöre dönüştürebilirsiniz. Arkadaşlarınızla oyun oynarken ya da iş projelerinde devasa ekranın avantajını çoklu bağlantılarla yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Hi-Level
  • Model: HL49FAL403
  • Ekran boyutu: 49 inç
  • Ekran özellikleri: 4K Ultra HD / 3840 x 2160 piksel
  • İşlemci: 4 çekirdekli / Android
  • USB girişi: 2
  • HDMI girişi: 3
  • WiFi: Var
  • Ses çıkış gücü: 16 W


Genel Özellikler

Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var

Ekran & Görüntü

Ekran Boyutu
49 inç
Görüntü Kalitesi
UHD
Ekran Teknolojisi
LED

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.