Asus ZenBeam S2 DLP 720P Taşınabilir Projeksiyon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Görüntü Kalitesi

ZenBeam S2 projeksiyon, 500 lümen ışık kaynağına ve 1280x720 piksel çözünürlüğe sahiptir. NTSC renk alanının %100'ünü kapsayarak görüntüleri net ve canlı bir şekilde aktaran bu ürün, evinizin konforunda sinema deneyimi yaşayarak boş vaktinizi keyifli bir şekilde geçirmenize olanak sağlar.

Uzun Ömürlü Pil Avantajı

Uzun ömürlü dahili pili sayesinde 3.5 saate kadar kesintisiz kullanım imkânı sunan bu projeksiyon cihazı, prize erişiminiz olmayan alanlarda da kullanımı mümkün kılar. 5V/1A güç çıkışlı USB-A bağlantısı ile taşınabilir güç kaynağı görevi de gören bu ürün, her daim kesintisiz bir deneyim yaşamanıza imkân tanır.

2D Kenar Düzeltme Fonksiyonu

Asus ZenBeam projeksiyon cihazı, dikey ve yatay kenar düzeltme özelliği sayesinde görüntülerde oluşan yamuklukları düzeltir. Böylece projeksiyonu mükemmel bir açıda yerleştirme zahmetinden kurtularak pratik bir şekilde sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz

Kablosuz Kullanım Olanağı

Kablosuz kullanım olanağı, kabloların yarattığı karmaşa ve olası tehlikeleri ortadan kaldırarak güvenli bir kullanım sunar. Elektronik cihazlarınıza kolayca bağlanarak görüntüleri projeksiyon cihazı ile yansıtabilir, konferans ve sunumlarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SonicMaster Sertifikalı Stereo Hoparlör

Projeksiyon cihazının tasarımında bulunan SonicMaster sertifikalı stereo hoparlör, sesleri kusursuz bir netlikte aktarır. Hoparlörün oldukça geniş bir frekans aralığına sahip olması ise bas sesleri yüksek bir kalitede duymanıza olanak tanır.

Kısa Atım Oranı

Ürünün kısa atım oranı sayesinde görüntüleri dar alanlarda dahi geniş bir ekranda izleyebilirsiniz. 1 metre mesafeden 40 inç, 3 metre mesafeden 120 inçlik bir ekran boyutuna sahip olabilir, konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Otomatik Odaklama Özelliği

Projektör ve yansıtma alanı arasındaki mesafeyi otomatik olarak ölçen dahili odaklama sensörü, görüntülerin odağını hızlı bir şekilde ayarlar. Bu özellik sayesinde görüntüleri her zaman net bir şekilde izleyebilirsiniz.


Hafif ve Kompakt Tasarım

Her yere kolayca taşıyabilmeniz için hafif ve kompakt bir tasarıma sahip olan bu projeksiyon cihazı ile gittiğiniz her yerde sinema keyfi yaşayabilirsiniz. S2 ZenBeam, ideal boyutları sayesinde çantanıza kolayca sığar ve kullanım kolaylığı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 1.5 kg
  • Çözünürlük: 1280x720p
  • Işık: LED
  • Parlaklık: 500 Lümen
  • USB Girişi: Var
  • Eko Mod: Var 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.