Grundig HD 5680 2200W Glamstyler İyonik Fonksiyonlu Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Dayanıklı Malzeme Bileşimi

Grundig HD 5680, yüksek seviyeli sıcaklıklara karşı son derece dayanıklı olan sağlam ve sert plastik malzemesi ile uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bunun için darbelerden kolay etkilenmemesi sayesinde deforme olmaz.


Güç ve Hız

HD 5680 Glamstyler, 2200W enerji gücüyle yüksek performans sunar. Böylelikle çok kısa bir sürede saçlarınızı kurutarak güne hızlı başlamanıza yardımcı olur. Ayrıca güçlü motoru, olağan dışı ısınma gibi durumların önüne geçtiği gibi, aynı zamanda tasarruftan da ödün vermeyerek bütçenizi korur.


Tek Tuşla Ayarlanabilen Çoklu Fonksiyonlar

Grundig HD 5680 Glamstyler saç kurutma makinesinin sıcaklığını ve hızını yapmak istediğiniz saç modeline ve saç tipinize uygun bir şekilde ayarlamanız mümkündür. Sıcaklık düzeyi 3 kademeli olup ince telli saçlarınız için 1 veya 2. seviyeyi; daha yoğun ve kabarık saçlarınız içinse yüksek ısıyı kullanmanız, saçlarınıza şekil verirken kolaylık sağlar. Hız seviyesi ise 2 ayrı ayara sahip olmakla birlikte saçlarınıza son dokunuşları kolaylıkla yapabilmenizi mümkün kılar.


Ergonomik Tasarım

Tam olarak kavrayabileceğiniz tutma kulpu ve 360 derece dönebilen kablo bağlantı kısmı, hareket kısıtlaması yaşamadan özgürce saçlarınızla ilgilenmenize imkan tanır. Böylelikle kolay ulaşabilen düğmeleri ve optimum kablo uzunluğuyla sağladığı konforu maksimum düzeye çıkarır.


Dikkat Çeken Görünüm

Modern ve trend tasarımıyla ön plana çıkan HD 5680, göz zevkinize de hitap ettiği gibi, portatif boyutları sayesinde de fazla yer kaplamaz  ve seyahat çantalarınızda rahatlıkla yanınızda taşıyabilmenize olanak sunar.


Gün Boyu Süren Şıklık

Yalnızca sıcak hava üflemekle kalmayan Grundig saç kurutma makinesi, soğuk üfleme özelliği ile saç modelinin kalıcılığını korur. Özel yeni nesil iyon teknolojisiyle saçlarınızın elektriklenip kabarmasını da önleyerek maksimum verim almanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Grundig
  • Model: HD 5680 Glamstyler
  • Fön ucu:  Var
  • Difüzör başlığı: Var
  • Asma kancası: Var
  • Güç: 2200 W
  • Hız düzeyi: 2
  • Isı düzeyi: 3
  • İyonizer: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HD 5680 2200W
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
LİLA
Renk
LİLA
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
GRUNDIG
Henüz yorum yok