RossClean Pro Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu ve Hijyenik Cilt Bakım Teknolojisi

RossClean Pro ile dilediğiniz an kendinize profesyonel bir cilt bakımı uygulayabilir ve cildinize masaj yaparak kişisel bakım ritüellerinizi çok daha konforlu kılabilirsiniz.

Artırılabilir Titreşim Seviyesi

RossClean Pro ile yüz temizleme uygulamaları için 5 farklı titreşim yoğunluğu bulunuyor. Derinlemesine bir cilt bakımı için ihtiyacınız olanı sunuyor ve parıl parıl bir cilde sahip olmanızı kolaylaştırıyor.

Çok Daha Keyifli Bir Cilt Bakımı için Masaj Moduna Geçin

RossClean Pro, yüz temizliğini daha keyifli kılan bir mod olan masaj uygulamasıyla cildin esnek ve canlı dokusuna koruyucu bir etki sağlıyor.

3 Farklı Işıkla Fototerapi Uygulaması

RossClean Pro; yeşil, mavi ve kırmızı ışık teknolojisiyle çalışan fototerapi sayesinde cildinizin gereksinim duyduğu tüm bakım prosedürlerini uygulamanıza olanak tanıyor. Yeşil ışık, gözenekleri küçülterek cildinizi iyileştiriyor. Mavi ışık, sivilce ve akne giderici bakım sağlıyor. Kırmızı ışık, gözenekleri arındırarak pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmayı kolaylaştırıyor.

Yüksek Pil Gücüyle Haftalarca Kullanın

RossClean Pro, tek bir şarj ile yaklaşık iki buçuk ay kullanım potansiyeli sunuyor. Zahmetsiz bir cilt temizliği için ihtiyacınız olanı kapsamlı şekilde vaad ediyor.

Yeni Nesil Kablosuz Şarj Portu

RossClean Pro yüz temizleme ve masaj cihazını şarj etmek için cihazı port üzerine yerleştirerek kolayca şarj edebilirsiniz. Manyetik teknoloji sayesinde hemen otomatik olarak şarj olmaya başlar.

Ultra Hijyenik ve Yumuşak Silikon Teknolojisi

RossClean Pro, silikon teknolojisi sayesinde anti bakteriyel ve IPX7 su geçirmezlik özelliklerine sahiptir, bu sayede silikon uçların değiştirilmesi gerekmez. Ayrıca tıbbi sınıf silikonun yumuşak dokusu, keyifli ve ideal bakım için en iyisini ortaya koyuyor.

Dakikada 7000 Sonic Titreşim

RossClean Pro, bir dakikada 7000 sonic titreşim fonksiyonu sayesinde ciltte bulunan makyaj, yağ ve ölü deriyi temizliyor. Canlı ve sağlıklı bir cilde kavuşmayı çok daha kolay kılıyor.

Genel Özellikler

  • Titreşim Kademe Sayısı: 5
  • Titreşim Kapasitesi: Dakikada 7000 Sonic Titreşim
  • Gürültü Yoğunluğu: 50 Db’den düşük
  • Hijyen Derecesi: Hijyenik ve Tıbbi Silikon Teknolojisi
  • Kablosuz Şarj Fonksiyonu: Var
  • Otomatik Durdurma: Var
  • Fırça Teknolojisi: Yumuşak ve Tüm Cilt Tipleri ile Uyumlu
  • Su Geçirmezlik: IPX7
  • Ağırlık: Ultra Hafif
  • Fototerapi Mod: Var (Yeşil, Mavi, Kırmızı Işık)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.