InFace MS2000 Sonic Yüz Temizleme ve Masaj Aleti

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Üç Farklı Temizleme Modu

Bu cihazın üç farklı modu vardır. Birincisi hassas cilt temizleme modudur ve hassas ciltler için hassas, hafif titreşim frekansı ile cilt temizliği yapar. İkincisi, tüm cilt tipleri için ve hassas ciltler için uygundur, cilt dostu orta frekans ile cilt temizliği yapar. Üçüncüsü yağlı cilt temizleme modudur. Yağlı ciltler için uygun, yüksek frekanslı titreşim ile cilt temizliği yapar. Farklı gereksinimlerinize mükemmel şekilde cevap verir.

Konforlu Derin Temizlik

Kalın silikon, narin ve yumuşak sound çift ses dalgası teknolojisi ve daha derin bir temizlik yapabilen esnek fırça kafası sayesinde bu cihaz cildin en derin katmanlarına ulaşır ve derinlemesine temizler.

Çift Ultrasonik Titreşim

Cildinize diğer fırçalardan daha yumuşak davranır. Kiri, ölü cildi, yağı, makyaj kalıntılarını ve siyah noktaları gidermek için nazik temizliği sağlamak ve gözeneklerin derinliklerine girmek için dakikada 2600-4500 darbe uygular. Yüzdeki yumuşak hareket nedeniyle hassas ciltler için iyi bir seçimdir. 0-15 derece eğimli fırça tasarımı, günlük makyajın çıkarılması için daha uygundur.

Kompakt ve Taşınabilir

8 x 5.3 x 3.04 cm boyutları vardır. Hafif ve taşıması kolaydır. Su geçirmez tam gövde, hem ev hem de seyahat için en iyi seçimdir.

IPX7 Su Geçirmez Teknoloji

90 saniyelik temizlik zamanlaması vardır. Suya dayanıklı tasarım yüz temizleme cihazının duşta çalışmasını sağlar. Kendi evinizde ve seyahat ederken spa kalitesinde yüz bakımının tadını çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • 80 mm x 53 mm x 30.4 mm ölçülerinde
  • 83 gram ağırlık
  • Su geçirmez
  • IPX7 sertifikalı
  • Batarya kapasitesi 300mAh
  • Kit içerisinde bulunan kablolar kullanılarak şarj edilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INFACE YÜZ TEMİZLEME CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Şarj Süresi
YOK
Kullanım Alanı
YÜZ TEMİZLEME VE ANTİ-AGİNG
Hız Ayarı
YOK
Materyal
SİLİKON
Suya Dayanıklılık
VAR
Güç (w)
400MAH
Usb Giriş Tipi
YOK
Kullanım Tipi
KABLOSUZ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SARI
Renk
SARI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
E2M

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
3 kere puanlandı