Foreo Ufo Mini Akıllı Maske Terapi Cihazı

5,0
30dan az ürün kalmıştır
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Foreo Ufo Mini Akıllı Maske Terapi Cihazı Özellikleri

Cildin çok daha sağlıklı görünmesi için günlük bakımları aksatmamak gerekiyor. Ancak cildin tamamen temizlendiğinden emin olmak ise manuel yöntemlerle pek mümkün olmuyor. Foreo Ufo Mini akıllı maske terapi cihazı, günlük cilt bakımınızı eşsiz maskeleri yardımıyla tamamlarken aynı zamanda cildinizin ihtiyaç duyduğu masajı da uyguluyor. Kore cilt bakımı alışkanlığını birkaç adım yukarıya taşıyan Foreo Ufo Mini, her cilt tipine uygun “UFO-Aktif” maskeleri sayesinde birkaç saniye içinde muhteşem bir cilt elde etmenizi sağlıyor. Böylece günlük bakım rutinleriniz teknolojinin gücüyle buluşuyor ve siz de her yeni günde kendinizi ekstra yenilenmiş hissediyorsunuz.

Cilt Bakım Rutininde Devrim Yaşayın

Cilt bakımında en büyük endişelerden biri, cilt bakım teknolojilerinde kullanılan ürünlerin cilt tipi ile uyumlu olup olmaması! Foreo Ufo Mini akıllı maske cihazı, ışığa duyarlı ciltler dahil olmak üzere bütün cilt tipleri için uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Böylece cilt bakımı esnasında hem güvenli hissedebilir hem de her uygulamanın etkisini görebilirsiniz. Foreo Ufo Mini, optimize edilmiş bakım rutinlerine sahip ve her UFO aktif maske formülü cilt bakımı uzmanları tarafından hazırlanmış olması sayesinde size yalnızca ürünün keyfini çıkarmak kalıyor.

Gelişmiş Özellikleri ile Işıltılı ve Sağlıklı Bir Cilt

Foreo Ufo Mini akıllı maske terapi cihazı, maksimum etki için modern teknolojiden faydalanıyor. Ufo Mini cihazında termo terapi özelliği bulunuyor. Bu özellik, aktif maske bileşenlerinin cildin en derin katmanlarına dahi nüfuz etmesi için cilde hafif bir ısı veriyor. Böylece siz de maskeden maksimum verim alıyorsunuz! Ufo Mini’nin patentli T-Sonic™ teknolojisi ise cildinize nazik titreşimler veriyor. Bu sayede  her terapi aynı zamanda bir cilt masajına dönüşüyor hem de aktif maske bileşenlerinin emilimi artırılıyor ve siz de daha sağlıklı bir cilde sahip oluyorsunuz. Kırmızı, yeşil ve mavi LED ışık dalga boyları sağlayan LED terapi ışığı sayesinde tam bir yüz tedavisine başlamak da mümkün hale geliyor. Böylece daha ışıltılı, sağlıklı ve güzel bir cilde kolayca ulaşabilirsiniz!

Pratik Kullanımı Sayesinde Her Gün Spa Günü

Foreo Ufo Mini akıllı maske terapi cihazı, oldukça pratik bir kullanım imkanını da beraberinde getiriyor. Hafif ve küçük bir yapıya sahip olması sayesinde Foreo Ufo Mini’yi dilediğiniz her yere taşıyabilir ve spa deneyiminizi kısa seyahatlerinizde dahi yaşayabilirsiniz. Ürünün USB ile şarj edilebilmesi ise dilediğiniz her yerde kolayca şarj edebilmenize olanak sunuyor. Foreo Ufo Mini, %100 su geçirmez bir yapıya sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor ve her kullanım sonrasında kolayca temizlenebiliyor. Bunun yanı sıra Ufo Mini’yi kullanmak için iki dakika yeterli! Cildinizi iki dakika ya da seçiminize göre daha kısa sürede güzelleştiren ürün, zamandan kazanmak konusunda da yardımcı oluyor.

Foreo Güzellik Uygulamasıyla Cihazınızı Kontrol Edin

Foreo Güzellik uygulaması, terapinizi telefon yardımıyla kontrol etmenize olanak tanıyor. Böylelikle kişiselleştirilmiş bir cilt profili oluşturmanızı sağlayan bu uygulama sayesinde hangi aktif maskenin size uygun olduğunu öğrenebilir ve uzmanından güzellik ipuçları alabilirsiniz! Bunun yanı sıra, uygulama sayesinde maske kullanımınızı da takip edebilir ve terapinizi kontrol altına alabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama aracılığıyla hatırlatmalar kurarak cilt bakımı zamanını kendinize hatırlatabilirsiniz.

Foreo Ufo Mini Akıllı Maske Terapi Cihazı Nasıl Kullanılır?

Foreo Ufo Mini’yi kullanmaya başlamadan önce telefonunuza indireceğiniz Foreo Güzellik uygulaması ile cihazınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Talimatları izleyerek cihazı telefonunuza tanımladıktan sonra sıra, kullanacağınız maskeye geliyor. Cilt tipinize uygun olarak seçtiğiniz maskeyi maske barkodunu okutarak uygulamaya tanımladıktan sonra terapinizi başlatmaya hazırsınız! Cihazınız içerisine maskeyi yerleştirmek için takma halkasını çıkarmalısınız. Maskeyi cihaz içerisine yerleştirdikten sonra takma halkasını yeniden yerine oturtmanız gerekiyor. Sonrasında cilt terapisi sayesinde rahatlamak için cihazı temiz ve kuru cildinizde dairesel hareketlerle gezdirmelisiniz. Cihaz, terapi sonlandığında kendiliğinden kapanıyor ve işlemin sonlandığını anlıyorsunuz. Terapi sonrasında cildinizde kalan maske özünü nazikçe yedirerek son dokunuşu yapabilirsiniz. Siz de Foreo Ufo Mini ile cilt bakımınızı eksiksiz şekilde tamamlayabilir ve kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Üstelik bunun için Turkcell Pasaj’ın size özel avantajlarından yararlanarak Foreo Ufo Mini akıllı maske terapi cihazına kolayca ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
UFO MİNİ AKILLI MASKE TERAPİ CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Şarj Süresi
DİĞER
Kullanım Alanı
YÜZ TEMİZLEME VE ANTİ-AGİNG
Hız Ayarı
YOK
Materyal
SİLİKON
Suya Dayanıklılık
VAR
Kullanım Tipi
KABLOSUZ
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
FOREO

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı