Sepet 0

Oral-B Ağız Bakım Ürünleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Gülüşünüz için Mükemmel Bakım: Oral-B Ağız Bakım Ürünleri

Komple ağız sağlığı için ihtiyacınıza uygun bir bakım rutini oluşturmanız şarttır. Fırça, macun, bakım suyu, duş ve diş ipi gibi ağız bakım ürünleri ile bu rutini sürdürmeniz mümkündür. Oral-B ağız bakım ürünleri, ihtiyacınız olan sağlığı sunmak için özel olarak tasarlanır ve formüle edilir. Sabah ve akşam düzenli kullanımda kısa sürede gözle görülür sonuçlar almanızı sağlar.

Profesyonel Temizlik Sağlayan Özellikleri ile Oral-B Diş Fırçalarını Keşfedin

Oral-B diş fırçası modelleri, etkili ve derinlemesine bir temizlik için özel olarak tasarlanır. Bu tasarım sırasında diş hekimlerinden ilham alır. Çok boyutlu temizlik sunan fırçaların yuvarlak başlığı, dişi ve çevresini %100’e yakın oranda sarar. Böylece her bir diş ile özel olarak ilgilenir. Dişin yüzeyini, dibini ve aralarını dikkatle temizler. Ultra ince kılların da yardımıyla hemen her noktaya ulaşmayı hedefler. Mikro titreşimler ve salınım hareketiyle performansı artırır. Tüm kalıntı ve plakları gidermek için çalışır. Diş eti sağlığı ve plak temizliği konusunda %100’e yakın başarı sergiler. Farklı modlar yardımıyla ihtiyacınız olan düzeyde kullanım sağlar. Hassas dişler için gerekli ilgiyi gösterir.

Bu fırçaları kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren gözle görülür sonuç almaya başlarsınız. Düzenli kullanımda diş yüzeyindeki lekelerin uzaklaştığını ve nazik bir beyazlık elde ettiğinizi görebilirsiniz. 30 günde daha sağlıklı diş etlerine kavuşabilirsiniz. Üstelik fırçaların sessiz çalışma özelliğiyle tüm bu lükse konforu da dâhil edersiniz. Sabahın erken veya gecenin geç saatlerinde bile kimseyi rahatsız etmeden üstün temizlik sağlarsınız.

Akıllı Sensörler ile Basınca Duyarlı Temizlik Sunan Oral-B Elektrikli Diş Fırçaları

Oral-B ağız bakım ürünleri arasında yer alan şarjlı diş fırçaları, akıllı teknolojilerle tasarlanır. Bu cihazların manuel diş fırçalarına göre üstün temizlik sunduğu ve plakların %99 oranında daha fazla giderdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Pozisyon algılama özelliği sayesinde hangi bölgede durduğunuzu ve söz konusu noktaya ne kadar basınç uyguladığınızı fark eder. Anormal basınç uyguladığınızda sizi uyarır. Böylece diş etlerinize zarar vermenizi önler. Aynı bölgede uzun süre durduğunuzda veya bir noktayı atladığınızda da benzer bir uyarı verir. Zamanlayıcı özelliğiyle 2 dakika dolduğunda haber verir. Tüm ağzınızı dengeli ve yeterli düzeyde temizlemeniz için size rehberlik eder.

Oral-B şarjlı diş fırçası modellerinin bazıları aplikasyon uyumlu çalışır. Bu nedenle bluetooth özelliğine sahiptir. Aplikasyon uyumlu fırçalarla profesyonel ve kişiselleştirilmiş ağız bakımına ulaşmanız mümkündür. Üstelik bu şarjlı cihazların pil ömrü de uzundur. Fırçanızı tek bir dolum ile 2 hafta boyunca kullanabilirsiniz. Şarjınız bittiğinde pilinizi birkaç saat içinde hızla doldurabilirsiniz. Oral-B pilli diş fırçası modelleri arasında hem kendini hem de telefonunuzu şarj eden tasarımlar mevcuttur. Bu ürünler sayesinde tek bir kablo ve priz kullanarak iki ayrı cihazın pilini doldurabilirsiniz. Zaman ve yer tasarrufu sağlarsınız. Seyahatlerinizi kolaylaştırırsınız.

Farklı Başlıklar Sunan Oral-B Diş Fırçaları ile Her Ağız Tipine Uygun Temizlik

Oral-B başlık çeşitleri, herkes için etkili bir ağız bakımı hayaliyle tasarlanır. Açılı başlıklar, özellikle dişlerin dibine yoğunlaşmak isteyen kullanıcılar için uygundur. Dişlerinin arasında fazla boşluk olan ve bu sebeple kalıntıları çıkarmakta zorlanan kullanıcılar için iyi bir alternatiftir. Hassas dişlere uygun başlıklar ise ultra nazik hareketler yapar. Hassasiyeti minimuma indirerek etkili bakım sağlar. Hassas dişlere sahip bireyler yalnızca başlık çeşidi olarak değil, çalışma modları arasında da kendilerine uygun seçenekler bulunan cihazlara yönelebilirler.

Oral-B ağız bakım ürünleri, elbette çocukları da düşünür. Zira ağız bakımı alışkanlığı çocukluktan edinilir. Çürük ve benzeri problemlerin önlenmesi için çocuk ağız sağlığı son derece önemlidir. Bu nedenle Oral-B çocuk diş fırçası modelleri, eğlenceli çizgi film karakterleriyle bezenir. Çocukların ilgisini çekerek diş fırçalama alışkanlığı kazanmalarını hedefler. Ayrıca bu fırçaların başlıkları çocukların ağız ve diş anatomisine uygun şekilde tasarlanır. Başlıkların ebatı, kıl özellikleri ve titreşimleri, küçük ağızlara ve çocukların hassas diş etlerine uygundur.

Elbette fırça başlıklarını belli aralıklarla değiştirmek de gerekir. En verimli sonuçlar için Oral-B diş fırçalarının başlığı, değiştirme zamanı geldiğinde size hatırlatır. Fırça kıllarının renk değiştirmesiyle verilen bu uyarıya göre hareket ederseniz etkili temizlik deneyimini sürdürebilirsiniz. Bazı cihazlarda bu uyarı, elektronik sinyallerle verilebilir. Kullandığınız ürüne uygun göstergeleri takip etmeniz önerilir.

Sağlıklı Dişler, Taze Nefes: Oral-B Diş Macunlarını Deneyimleyin

Etkili bir ağız temizliğinin ikinci başrolü diş macunudur. Macun, öncelikle fırçanın diş yüzeyinde hareket etmesini kolaylaştırır. Sürtünmeyi azaltarak tahriş riskinin önüne geçer. Çoğunlukla ferah aromalarla formüle edilen içerikleri sayesinde nefesini tazeler. Ancak iyi bir diş macunu, ağız sağlığınız için bunlardan çok daha fazlasını yapabilir.

Oral-B diş macunu çeşitleri, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış eşsiz formüller sunar. Diş minesine bakım yapar. Ekstra koruma kalkanıyla aşınmış diş yüzeyini ideal sağlığına döndürmeye çalışır. Dişlerinizi güçlendirir ve parlatır. Ton açılmasını destekleyerek beyazlama sağlar. Çürük oluşumuna karşı korur. Ferahlık ve daha iyi bir ağız kokusu sunar. Ayrıca bu macun çeşitlerinin arasında doğal içerikler bulmanız da mümkündür.

Oral-B Ağız Bakım Suları ile Tam Temizlik Sağlayın

Etkili bir ağız bakımı için rutininizi çeşitlendirmeye devam edebilirsiniz. Fırça ve macun ile aldığınız etkiyi artırmak ve korumak isterseniz Oral-B ağız bakım suyunu deneyebilirsiniz. Ağız bakım suları ile aradığınız birçok etkiye daha hızlı ulaşabilirsiniz. Örneğin beyazlatma etkili içerikler sayesinde dişlerinizin doğal bir parlaklığa kavuşmasını sağlarsınız. Üstelik bu beyazlığı uzun süre kalıcı hâle getirirsiniz.

Oral-B ağız bakım suları, dişlerinizi hassasiyete karşı korur. Fırça ile ulaşmanın güç olduğu noktalardaki plakları azaltır. Bakterilere karşı 24 saate kadar koruma sağlar. Diş eti problemlerinin çözümlerini hızlandırır. Nefesinizi tazeler. Çok yönlü koruma sağlar. Alkolsüz içeriklere sahip ürünler asidik etki yaratmaz. Güvenli ve konforlu bir ağız bakım deneyimi sunar.

Oral-B Ağız Bakım Ürünlerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ağız bakımında ürün seçimi son derece önemlidir. Çünkü ağız bakımı oldukça hassas bir konudur ve uygulanan rutin tamamen kişisel olmalıdır. Bu bağlamda ürün seçimi yaparken mevcut ağız sağlığınızı, diş yapınızı, diğer özelliklerinizi ve beklentilerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Oral-B ağız bakım ürünlerinden seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz.

  • Ürün tipi: Derinlemesine ağız bakımı için şarjlı diş fırçası, macun ve bakım suyu üçlüsünü beraber kullanabilirsiniz. Eğer diş teli gibi ortodontik tedaviler görüyorsanız Oral-B ağız duşunu da rutininize ekleyebilirsiniz.
  • Pil ömrü
  • Şarj süresi
  • Tasarım: Seyahate uygun kompakt tasarımlara veya tarzınızı yansıtan estetik çizgilere yönelmeniz mümkündür.

Seçiminizde farklı faktörler de etken olabilir. Örneğin hekim tavsiyesi, mutlaka seçiminizi etkileyen maddelerden biri olmalıdır. Oral-B yedek başlıkları seçerken ise cihaz uyumluluğuna dikkat etmeniz önerilir.

Sağlıklı Gülüşler Sağlayan Oral-B Ağız Bakım Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Oral-B ürünlerine Turkcell Pasaj’daki sağlık ve kişisel bakım kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tüm cihazların özelliklerini inceleyebilir ve gerçek kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Oral-B fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme yöntemleriyle akıllı alışverişin konforunu yaşarsınız.

Daha Fazla

​​