Sepet 0

Asus VA27EHE 27 inç IPS FreeSync 1920x1080 5ms 75 Hz DP HDMI Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

 

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

Şıklık ve İşlevselliğin Buluştuğu Etkileyici Tasarım

Teknoloji konusundaki iddiasını tasarımdaki yetkinliği ile birleştiren Asus tanıttığı VA27EHE 27 inç IPS monitör modeli bu alandaki başarısını gözler önüne seriyor. Oldukça ince bir çerçeveye sahip olan model, ekrana odaklanmayı kolaylaştırırken daha geniş görüntüleme alanı detaylara hâkim olmanıza yardımcı oluyor.

Üst Düzey Görüntü Kalitesi

27 inç genişliğinde büyük bir ekrana sahip olan Asus VA27EHE monitör modeli, bulundurduğu teknolojiler ve Full HD standartlarındaki 1920 x 1080 piksellik çözünürlüğü ile beklentilerin ötesine geçiyor. Adaptive-Sync teknolojisi silik görüntüleri ortadan kaldırıp net ve keskin video oynatımını mümkün kılıyor.

Düşük Gecikme Süresi ve Yüksek Yenileme Hızı

Asus VA27EHE hem günlük hem de oyun odaklı kullanım için ideal bir profil çiziyor. Modelin düşük gecikme süresi oyunlarda her an rakiplerinizin önünde olmanızı sağlıyor. Yüksek yenileme ise hem daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor hem de yüksek gereksinime sahip programların kesintisiz görüntülenebilmesine imkân tanıyor.

Geniş Görüntüleme Açısı

Asus VA27EHE monitör modeli, 178 derecelik geniş görüntüleme açısı ile kullanıcılara özgürlük sunuyor. Ürünün gelişmiş teknolojilere sahip paneli her görüş açısında hassas ve doğru renkleri ekrana taşıyor. Renk kaymasını en aza indirerek ekrana nereden bakarsanız bakın daha iyi bir izleme deneyimi elde etmenizi sağlıyor.

SplendidPlus Teknolojisi

Gerçekten canlı bir görsel deneyim sunmak için Asus tarafından geliştirilen SplendidPlus teknolojisi; video ve görsellerin renk parlaklığı, kontrast ve keskinlik açısından iyileştirilmesinde rol oynuyor. Manzara, standart, sinema, sRGB ve gece görüş modlarına ek olarak okuma ve karanlık oda modlara kullanım şeklinize en uygun ayarları otomatik olarak optimize edebilmenizi sağlıyor.

Mavi Işık Filtresi

TÜV Rheinland sertifikalı Asus mavi ışık filtresi, kullanıcıları mavi ışığın zararlı etkilerine karşı koruyor. Dört farklı mavi ışık filtresi seviyesine, bir kısayol tuşu sayesinde kolayca erişebilmenizi sağlayan monitör aynı zamanda Flicker-free teknolojisi ile titreşimi azaltarak göz ağrılarının önüne geçiyor.

GamePlus Teknolojisi

Nişangah, zamanlayıcı ve FPS sayacı işlevlerine sahip Asus’a özgü GamePlus kısayol tuşu oyununuzdan daha fazlasını almanız için size oyun içi iyileştirmeler sunuyor. Profesyonel oyuncuların geri dönüşüyle birlikte geliştirilen özellik, antrenman yapmalarını ve oyun yeteneklerini geliştirmelerini sağlıyor.

Yüksek Enerji Verimliliği

Asus VA27EHE monitör modeli yüksek enerji verimliliği ile hem doğanın korunmasına yardımcı oluyor hem de kullanıcılara avantaj sağlıyor. Düşük enerji harcamasına karşın performansı ise asla düşmüyor.

Teknik Özellikler

  • Model: VA27EHE
  • Ekran Boyutu: 27 inç
  • Panel Türü: IPS
  • Çözünürlük: 1920x1080
  • Parlaklık (Max): 250 cd/㎡
  • Yenileme Hızı: 75 Hz
  • Tepki Süresi: 5 ms
  • Ağırlık: 4,64 kg