Traxxas UDR Unlimited Desert Racer 6S Elektrikli Rc Model Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

OYUNCAKHOBİ TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TİCARET A.Ş.-122427

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

UDR-Unlimited Desert Racer Pro Scale 4WD Yarış Kamyonu

Sınırsız Desert Racer, mümkün olan en heyecan verici RC sürüş deneyimi için Pro Scale performansını olağanüstü 6s gücü ile birleştirir. UDR, gerçek bir çöl kamyonu gibi tasarlandığı için gerçek bir çöl kamyonu gibi hareket eder. 4 bağlantılı bir katı arka aks, otantik sürüş dinamikleri ile büyük bir süspansiyon hareketi sağlar. Konsol sallanma çubukları ve yüksek voltajlı aydınlatma sisteminden GTR şoklarına kadar Traxxas, hem biçim hem de işlev açısından gerçek bir çöl yarışçısını doğru bir şekilde yeniden üretti.

Pro Scale Performans

Pro Scale, gerçek ölçekli gerçekçiliği yakalayan ve bunu olağanüstü 6 liPo gücü ve 50 mil/saat performansla birleştiren yeni bir Traxxas yeniliğidir. Traxxas Unlimited Desert Racer, çölde tam hızda yoğun şekilde şarj olurken Trophy Trucks ve Unlimited Trick Trucks'ın görünümünü ve hissini sadakatle yakalar.

Sürüş Gerçekçi̇li̇ği̇

Traxxas UDR, otantik, gerçek ölçekli 4 tekerlekten çekişli çöl yarışı kamyon şasisi üzerinde tasarlanmıştır. 4 bağlantılı sağlam arka aks tasarımı, otantik sürüş dinamikleri ile büyük süspansiyon hareketi sağlar. Konsol sallanma çubuklarından 8 GTR şoklarına kadar Traxxas, hem biçim hem de işlevde gerçek bir sınırsız çöl yarışı şasisini doğru bir şekilde yeniden üretti.

6S Aşırı Güç

50+ mil/saat UDR, profesyonel düzeydeki performansını acımasız 6s gücü ile sunar. VXL-6s ESC, muazzam güç kullanımını yüksek teknoloji telemetri özellikleriyle birleştirir. Ultra sağlam bir aktarma organı, kontrol etmeyi kolaylaştırmak ve sürüşü eğlenceli hale getirmek için olağanüstü gücü kullanır.

Genel Özellikler

Model 85086-4: Sınırsız Desert Racer Pro Scale 4WD Yarış Kamyonu

Traxxas Stability Management ile Yarışa Hazır 

TQi 2,4 GHz radyo sistemi

VXL-6s Fırçasız Güç Sistemi

LED aydınlatma sistemi 

Lisanslı Yarış Replikası boyalı vücut

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
TAYVAN
Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TRAXXAS UDR UNLİMİTED DESERT RACER 6S
Marka
TRAXXAS
Henüz yorum yok